Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rejestracja tymczasowa


heretyk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie:

znalazłem na aukcji ciekawy samochód. W opisie było ze pojazd jest zarejestrowany w Polsce. Z UFG wynikało jednak ze rejestracje należą do innego pojazdu. Sprzedawca stwierdził że do zdjęć założył inne żeby lepiej wyglądał na zdjęciachgood.gif, a samochód jest zarejestrowany ale tymczasowo. Poprosiłem wiec o numery tymczasowe. Tym razem UFG pokazał mi 3 rożne pojazdy na raz (bodajze VITO, W204 i jeszcze jeden mercedes) , ale żaden z nich nie był tym którego oferta dotyczy. O co chodzi ? Możliwe ze pojazd faktycznie jest zarejestrowany czasowo, ale UFG nie odświeża tych danych i dlatego pokazuje 3 różne pojazdy pod tymi samymi numerami rejestracyjnymi, na ten sam dzień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by tak było to wystarczy klepać blachy tymczasowe i drukować dowody

To ja w takim razie nie rozumiem czemu UFG podaje pod numerem rejestracyjnym 3 różne pojazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC było zrobione na blachy tymczasowe dlatego UFG wywala takie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale jak na liście nie ma samochodu który chce kupić to zakładam, że nie jest zarejestrowany tylko koleś (handlarz) wykupił tymczasowe blachy i je po prostu przekłada miedzy furami ? Niby Audi jest ubezpieczone, ale w UFG po VIN nie znajduje informacji o ubezpieczeniu. Samochód pochodzi z DE,, ale z tego co wiem nie można nic sprawdzić po blachach, :( Niby dostałem mały Brief, ale nie ma też info (pieczątki) o wymeldowaniu co mnie dziwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być mały i duży brief, w małym na ostatniej stronie pieczątka z datą wymeldowania , do tego tłumaczenia tych dokumentów , potwierdzenie zapłacenia akcyzy i badanie techniczne oraz jeżeli od handlarza -faktura. Z takim kompletem idziesz rejestrować. No chyba że chce Ci wcisnąć to auto na tzw "Niemca" to sobie daruj bo jak będzie jakaś lipa to nic mu nie udowodnisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powinien być mały i duży brief, w małym na ostatniej stronie pieczątka z datą wymeldowania , do tego tłumaczenia tych dokumentów , potwierdzenie zapłacenia akcyzy i badanie techniczne oraz jeżeli od handlarza -faktura

+ wpis do ewidencji (kopia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być mały i duży brief, w małym na ostatniej stronie pieczątka z datą wymeldowania , do tego tłumaczenia tych dokumentów , potwierdzenie zapłacenia akcyzy i badanie techniczne oraz jeżeli od handlarza -faktura

+ wpis do ewidencji (kopia).

a to już zależnie od upodobań WK, u mnie nie potrzebny jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...