Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dystans dobór


kedo666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich ;) kupiłem sobie właśnie do mojej a4 b7 nowe felgi 18stki felga ma et 48 szerokość 8 cali jeszcze nie na aucie ale jak ruszyłem z tematem to chce wszystko posadzić dałem felgi do malowania opony zamawiane na dniach nowe i właśnie brakuje dystansów nigdy nie miałem ich także nie wiem jaka firma dobra ile by trzeba było dać żeby to wyglądało wiadomo jak także jak znacie temat to walcie śmiało za wszelką pomoc dziękuje ;) Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie!

Jakie ET przy 8calach najlepiej wygląda w b7 i z którym nie będzie problemów?

Sam mam na oku felgi 18" z ET47 ale żeby przekopać się przez te wszystkie posty i tematy o felgach to masakra - żeby nie było to spędziłem już troche czasu nad tym.

Fajnie jakby były jakieś zdjęcia dla wizualizacji.

U mnie siedzi zawieszenie 1BE.

PS. przydałoby się zmienić temat wątku na jakiś bardziej konkretny - np. dystanse do B7 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka opona ma być? Przy 225 możecie spokojnie dojść do et30 :wink: nic nie obciera a wyglada :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka opona ma być? Przy 225 możecie spokojnie dojść do et30 :wink: nic nie obciera a wyglada :jerk:

ale chyba tył i przód to musi być jakaś zachowana różnica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tył możesz dać jeszcze większy o 5mm :wink:

Ja mam teraz zestaw 8,5j et przód 30 i tył et25 ten zestaw latał na B7 na eibachu -30mm i oponie 235 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tył możesz dać jeszcze większy o 5mm :wink:

Ja mam teraz zestaw 8,5j et przód 30 i tył et25 ten zestaw latał na B7 na eibachu -30mm i oponie 235 :naughty:

słuchaj u mnie na razie są felgi 8 cali i właśnie mam dylemat nad oponą bo chce zamówić w pon. tylko właśnie nie wiem czy 225/235 bo niby jak się ogląda to do 8 cali katalogowo 235 ale ktoś mi mówił że lepiej 225 i teraz mam dylemat co do opon teraz wydaje mi się że lepiej i chyba będzie dobrze 225/40/18 na tej feldze + dystanse o których mówisz no a następny zakup gwint i może zacznie to choć trochę sensownie wyglądać :P jak byś mógł jeszcze ostatecznie rozwiać moje zastanowienia było by super ;) ( ps nigdy nie miałeś jakiś otarć bo ja raczej nie chce mieć żadnych przygód tym bardziej że kupuje nowe opony no i nie zależy mi tak na wyglądzie żeby co innego w aucie cierpiało wszystko z głową )

Edytowane przez kedo666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 225/40/18 przy 8/9 calach et35 nic nie tarło

Na 225/35/19 przy 8.5 calach et30 nic nie trze

Z doświadczenia kolegów

Na 225/40/18 8.5calach et28 nic nie trze

Co do opon ja na 8cali max bym założył 225 wtedy nie jest jeszcze balon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 225/40/18 przy 8/9 calach et35 nic nie tarło

Na 225/35/19 przy 8.5 calach et30 nic nie trze

Z doświadczenia kolegów

Na 225/40/18 8.5calach et28 nic nie trze

Co do opon ja na 8cali max bym założył 225 wtedy nie jest jeszcze balon

Oki super dzięki ci za pomoc ;-) będzie ogarnięty to podeślę ci coś ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat.

ET 48 8J 8". Chce wsadzic na tyl dystans 15mm i mam opone 225. Czyli wyjdzie ET 33. Pytanie, czy na przod tez musze wsadzac dystans? Chodzi mi o to, czy na samym tyle moze byc dystans i na nic nie bedzie mialo wplywu to, ze na przodzie go nie ma?

Dodam, ze za kilka dni auto zejdzie o 25mm w dol. :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez dakine0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy na przod tez musze wsadzac dystans? Chodzi mi o to, czy na samym tyle moze byc dystans i na nic nie bedzie mialo wplywu to, ze na przodzie go nie ma?

Jedynie będzie miało wpływ na Twój humor kiedy będziesz widział schowane przednie koła. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak na tyl wrzuce 15mm, a przod zostawie w spokoju to nic aie dzialo nie bedzie? :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...