Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Już nie taka nowa A4 :) W koncu czas pokazać:)


m0dy89

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam BRE bez DPFu, kolor ładny, felgi też ale przy tym zawiasie to jak wóz drabiniasty po małym tuningu, załóż chociaż S-line'a.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede robił zawieszenia bo z tego co się orientowałem to trzeba minimum z tysiaka liczyć a nie chce inwestować juz wiecej w auto bo raczej dłużej niż 3 miesiące jeszcze nim jeździć nie bede a nikt mi tego nie zwróci a druga sprawa jeździłem przez 2 lata od ojca bmw e61 z usztywnionym zawieszeniem i felgami 19'' i 35profil i amortyzatory i gałki do wymiany na naszych kochanych drogach.

Dopisałem pod zdjeciami ze jedynie pobawie się jeszcze z audio bo to zawsze mogę przy sprzedaży wyciągnąc no i pomaluje te zaciski na wiosne jak założe spowrotem letnie kółka:p

Gdzie pracuje?.... prace sezonowe (aktualnie się ucze....yhm ucze :polew: ) no i jestem na każde zawołanie ojca:p

Co do DPF (jak dobrze sie doczytałem to jest filtr cząstek stałych?) to napewno był i sie zepsuł ale juz jest naprawione tzn wyciagnięty i przerobiona instalacja i soft tak żeby było ok... z tego co sie orientuje to dosyc popularna usterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalnie wyglada ta felga + naciagnieta opona w tym aucie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do PDF (jak dobrze sie doczytałem to jest filtr cząstek stałych?) to napewno był i sie zepsuł ale juz jest naprawione tzn wyciagnięty i przerobiona instalacja i soft tak żeby było ok... z tego co sie orientuje to dosyc popularna usterka.

Nie PDF (Portable Document Format - format dokumentu - Adobe) tylko DPF :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do PDF (jak dobrze sie doczytałem to jest filtr cząstek stałych?) to napewno był i sie zepsuł ale juz jest naprawione tzn wyciagnięty i przerobiona instalacja i soft tak żeby było ok... z tego co sie orientuje to dosyc popularna usterka.

Nie PDF (Portable Document Format - format dokumentu - Adobe) tylko DPF :wink4:

u mnie podobno dawką paliwa steruje TIFF i JPG , prawda to? a na fisie mam komunikaty pisane Tahomą :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest gorzej.

Quattro z tylu napisali Times'em :confused4:

Moderator a pierd... :decayed: :decayed: :decayed:

ja mogę ale Tobie to już nie przystoi :decayed: :decayed:

a tak na poważnie to wrzuć fotki taty :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...