Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa z AC lub z kieszeni?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam uszkodzony zderzak z lewej strony + ułamany jeden uchwyt od lampy. Płacę pełne AC w Hestii warto naprawić szkodę z ubezpieczenia czy lepiej zapłacić samemu ze względu na zniżki?

https://zapodaj.net/3372a5025a3a2.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam uszkodzony zderzak z lewej strony + ułamany jeden uchwyt od lampy. Płacę pełne AC w Hestii warto naprawić szkodę z ubezpieczenia czy lepiej zapłacić samemu ze względu na zniżki?

https://zapodaj.net/3372a5025a3a2.jpg.html

Przy następnym również korzystać z AC to wykup ochronę zniżek i jedną naprawę będziesz miał bez utraty zniżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przy następnym również korzystać z AC to wykup ochronę zniżek i jedną naprawę będziesz miał bez utraty zniżek.

Ciekawe czy Hestia ma taką możliwość? W lipcu kończy się AC może warto zaczekać i później pokombinować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochrona zniżek np. w PZU działa tak że 1 szkoda jest jest bez utraty zniżek ale szkoda jest widoczna w UFG przez inne firmy.

Więc gdy będziesz chciał zmienić ubezpieczyciela na innego to szkoda będzie widoczna i zniżki polecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochrona zniżek np. w PZU działa tak że 1 szkoda jest jest bez utraty zniżek ale szkoda jest widoczna w UFG przez inne firmy.

Więc gdy będziesz chciał zmienić ubezpieczyciela na innego to szkoda będzie widoczna i zniżki polecą.

Ja zrobiłem tak że zgłosiłem szkodę z AC na koniec okresu ubezpieczenia (była ochrona zniżek w PZU).

Szkoda została zarejestrowana w roku 2015. Kontynuowałem kolejny rok w PZU. Dzięki temu teraz przy zmianie mam brak szkód w ostatnim roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tylko dla pzu ponieważ w bazie ufg szkoda będzie widoczna a firmy sprawdzają historie klienta 3 lata wstecz a nawet 5 lat, ja mam pzu ochronę zniżek na ac i oc w 2013 miałem gradobicie na jednym samochodzie w 2014 na drugim i wszystkie firmy to widzą że w ciągu 3 lat miałem 2 szkody na ac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...