Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brzozek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Z odmą i tak masz coś nie tak bo widać jak uchodzi ciśnienie po wyciągnięciu bagnetu
  2. Miałem takie objawy jak zatkana była odma, po wymianie na nową pokrywę z ASO problem się skończył.
  3. W takim razie zostaje 235/45 żeby nie było jeszcze większej kozy ?
  4. Rozglądam się z oponami 17 niestety na razie zawieszenie 1BA, co będzie lepszym wyborem 225/45 czy 235/45 albo jeszcze coś innego?
  5. Brzozek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Felgi Ronal germany są to ori od Audi?
  6. Brzozek odpowiedział(a) na lexel temat w Śląskie
    Ktoś był ostatnio w tym serwisie? Mam trochę roboty z A4 i chce się tam wybrać...
  7. Znalazłem ET28 Ronal Germany. Ronal produkuje dla Audi?
  8. Brzozek odpowiedział(a) na hause18 temat w Śląskie
    Frog na ile wycenił? Gdzie robiłeś?
  9. Brzozek odpowiedział(a) na hause18 temat w Śląskie
    Poszukaj na fejsie Frog Racing albo CTR Tuning z Zabrza mają pojęcie o mechanice...
  10. Czyli przy szerokości: 7" - opona 225 7,5" - opona 235 Jak wygląda sprawa z ET34? Będzie felga fajnie leżeć? czy bez dystansa nie ma szans...
  11. Witam, rozglądam się za felgami 17" na razie na lato później będą pod zimówki. Znalazłem 17 szerokość 7" ET34 wzór z A5(bywały z ET28). Jakie opony dobrać pod 7"? Czy lepiej rozejrzeć się za szerokością 7,5" i ET28?
  12. Szukam fachowca do regeneracji/piaskowania/malowania hebli 320&288?
  13. Brzozek odpowiedział(a) na ReveN temat w Audi A4 B6/B7
    @Dev ile $ za regenerację hebli 320 oraz 288?
  14. Szukam mechanika, który zrobi swap hebli, wymieni płyn okolice Żor/Rybnika?
  15. Jest sens robić swap z tyłu na 288 a później przód 320? Czy lepiej podmienić jak będzie komplet? Wysłane z Moto G

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.