-
Summer Car Party 2018 Wrzesień 15-16
Hause18 +2 pasażerów
-
Remont silnika.
Frog od 9 tyś. A mi robił kixi4 z Ostrowa.
-
Remont silnika.
Dzięki już zrobiłem Ale frog kasuje jak za zboże A ja zapłaciłem 5 tyś z nowymi tlokami ?
-
Remont silnika.
Witam. Może ktoś polecić godnego uwagi mechanika który zrobi mi remont silnika 1.8 tfsi najlepiej okolice Śląska. Pobór oleju. Pozdrawiam.
-
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI bierze olej
Panowie potrzebuje pilny namiar na kolegę kixi4.
-
Stukanie z tyłu samochodu
Witam panowie i panie. Mam problem z audi a4 b8 sedan mianowicie od jakiegoś czasu stuka mi cos z tylu tak jak by przy półce. Wymienilem gorne mocowania amortyzarotorow i dalej to damo. Nie wiem czy to te plastiki czy co bo przejrzalem juz wszystkoz tylu i niemam pojecia. A szlak mnie trafia jak na nierownosciach lub dziurach cos tam tlucze. Jakies pomysly macie ? Pozdrawiam
-
Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
Trzebabylo czytac watek od samego poczatku ! Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
Dwumas raczej nie. Ja obstawiam pompe vacum lub walek bo byl wsadzony inny wraz z glowica z innego auta moj mam to mu dam ewentualnue na zmiane lub kwestia ustawienia kata wtrysky Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
W czasie jazdy. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ---------- Mowisz dwumas do wymiany ? Raczej nie bo niema takich objaw. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
270 tys czujnik airbag bo kontrolka sie swiecila Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
Hehe. Zawieszenie przod tyl. Silnik:nowa odma glowica pompa tandem nowa klima cala nowy srodek czyli osprzet z b7 listwy chrom rozrzad oleje maglownica nowa, kierownica nowa felgi stalowe z oponami nowe,czujnik airbag nowy, aku,hamulce,termostat ,czujnik temp,lampy przod led nowe, 3 razy wymienua chlodnica klimy,plyn wspomagania ,hamulcowy i duzo drobnych rzeczy a wiadomo ile audi kosztuje. Szkoda go sprzedac bo moze jakas drobnostka ale juz mam dosc. Wracajac do tematu. Dzis go palilem przy -8 i podladowalem troche aku ale kolega mial za slaby prostownik zeby do fuul doladowac. Wydaje mi sie ze mial lepsze pierdolniecie aku i lepiej zapalil ale te bujanie przez ok 15 sek nie ustalo. Moze kat synchronizacji wtrysku ?? Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
Oki sprawdze a powiedz mi jesli sie przymyka to moze byc przyczyna zlego odpalania i drgan ?? Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
No dlatego czekam na mechanika zeby to sprawdzil i wykluczyl. Ja nie to to juz niemam pojecia co. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
Jak odpali to teraz jest zimno to pewnie para. A powiedzcie mi czy po wymianie czujnika trzeba cos grzebac jeszcze vagiem zeby zaprogramowac lub cos wtym stylu. W piatek dopiero moj mechanik wezmie auto i cos mowil ze moga byc pompowtryski. Az sie boje jak beda one przyczyna. Jaki jest koszt regeneracji ? Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
Co masz na mysli zeby sprawdzic egr (jak). Ostatnio 5 razy przekrecalem odpalil cos lepiej. Niemam pojecia co to moze byc. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
hause18
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta