Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szukam dobrego mechanika, który nie wyżyłuje mnie z kasy...


dragon1493

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję dobrego mechanika, który wyczyści mi porządnie zmienną geometrię tak jak trzeba oraz wymieni na nową gruszkę turbiny lub zdiagnozuje czy aby na pewno moja diagnoza jest trafna :).

Krótko opiszę co już wymieniłem:
- używana turbina AFN od kumpla z auta (1,5 msc temu, zmienna chodziła lekko co mnie dziwi że praktycznie nie ma sterowania przez N75 i przeładowywuje...)
- wszystkie nowe wężyki podciśnienia nawet ten króciutki w ECU
- nowy oryginalny zawór N75 firmy Pierburg
- zaślepiony EGR
- pociągnięta instalacja podciśnienia tak że jest ominięty całkowicie zawór N18
- wyczyszczony czujnik podciśnienia w ECU (chyba to jest map sensor)
- wyczyszczony czujnik temperatury w dolocie

- usunięty katalizator (ogólnie mam zrobiony full przelot)

- próby rozruszania VNT strzykawką oraz kluczem płaskim i przeganianie auta na 3 - 4 biegu ciągle podczas jazdy, jest coraz lepiej ze sterowaniem więc prawdopodobnie do czyszczenia VNT turbiny

W auto już od roku włożyłem kupę kasy z powodu tej turbiny i do teraz nikt sobie nie poradził... mam już dość tego auta, bo ciągle kasa kasa i kasa, a efektu brak lub chwilowy -,-. Szukam mechanika, który mi to zrobi raz, a porządnie w normalnej kasie może być nawet użytkownik forum jeśli się zna na tym i mi to ogarnie po wypłacie.

Chcę od razu wymienić gruszkę turbiny na nową żeby mieć już spokój z zapiekającymi się łopatkami turbo.

Jestem z Łazisk Górnych okolice Mikołowa i szukam tak do 15 - 20km max ode mnie mechanika.

Edytowane przez dragon1493
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...