Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Auto nie zawsze się uruchamia


Dominik792

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z bledem ktory wystepuje w moim Audi a4 1977 1.9 tdi wystepuje blad i swieci sie kontrolka od swiec i raz na jakis czas nie pali za pierwszym razem a za 3 nawet nieraz i za 5 znaczy zapali ale znow zgasnie . bylem juz u 2 mechanikow blad skasowali jeden nawet cos szperal kolo alarmu byl spokouj kolo miesiaca i poraz kolejny zapalam i zgasl i od wtedy znow pojawil sie blad . prosze o pomoc??:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz ciągle "błąd" ... ale jaki ?? :) Wygląda to na typowy problem z immobiliserem, a jak zachowuje się kontrolka od immo przed i po odpaleniu ??

W dziale zrób to sam masz porzadny opis jak to ugryźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś podobnego odpalał ale zachwile gasł na oby dwóch kluczykach działo się to co jakiś czas, pojechałem do kumpla elektryka dostał się do imobilaizera przy stacyjce podociskał kabelki przeczyścił i spowrotem podłączył i jak ręką odjął już jeżdże ponad rok i odpukać nie wróciło [br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 23:02_________________________________________________tam gdzie wsadzasz kluczyk to kumpel wsadzał cieńki chyba imbus tam jest taki malutki otworek i wyciągał tą całą głowiczkę gdzie kluczyk wsadzasz i tam umnie był imobilaizer . naj lepiej to wpisz na forum imobilaizer inapewno coś ci znajdzi a może jakieś zdjęcia będa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...