Skocz do zawartości
IGNOROWANY

rozpiska pinów w kostce 357 035 447


QuikSilver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje pomocy bo mam rozebrane auto, chce podłączyć wiązkę bose. Pierwsza rzecz jaka napotkałem to w kostka 357035447. Oryginalnie pin 1 jest pusty u mnie, a w nowej wiązce mam obsadzony pin 1 brązowym przewodem on jest ucięty, wiec nie wiem gdzie idzie ogólnie, to czy bez tego też będzie grać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolor brązowy to na pewno była to masa.

Trzeba by sprawdzić schemat elektryczny połączeń,

Co to za wtyczka, do czego ona przychodzi, numer mi nic nie mówi,

A postaram się po pracy spojrzeć w Elsę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolor brązowy to na pewno była to masa.

Trzeba by sprawdzić schemat elektryczny połączeń,

Co to za wtyczka, do czego ona przychodzi, numer mi nic nie mówi,

A postaram się po pracy spojrzeć w Elsę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

to jest ta kostka co idzie do radia w której jest zasilanie i masa radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75ebb250aae858a763e0b550eac803e0.jpg

Tak jak mówiłem, to jest masa.

ELSA pokazuje to podłączenie dla Bose.(dwie gwiazdki)

Jeśli nie masz, nie podłączasz.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey a powiedz jak podciągnąć przewody do głośnika centralnego bo już mam dość, próbowałem już z drutem ale ugina sie i nie przechodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z RACJI ZAWODU posiadam ale również polecam włókno szklane/pilot do przeciągania przewodów

https://www.amazon.co.uk/Silverline-633531-Cable-Access-Kit/dp/B000LFRVFG

http://sprzedajemy.pl/wlokno-szklane-do-przewodow-dla-instalatora-poznan-nr24579637

wlokno-szklane-do-przewodow-instalatora-

Jest giętkie i elastyczne, ale na tyle sztywne i cienkie, że bez problemu przechodzi w miejscach wąskich.

Jak widzisz na zdjęciu, posiada rożne końcówki które w zależności od potrzeby możesz dokręcić czy również sam pilot przedłużyć.

Żeby w trakcie przeciągania nie uszkodzić izolacji kabli już położonych, powinno się przesmarować specjalną parafiną kable wciągane,

Ale nic nie stoi na przeszkodzie użyć płynu do naczyń. Parafina jest lepsza bo nie powoduje późniejszych problemów ze skręceniem kabli jeżeli z jakiegoś powodu musisz rozpiąć pilota i ponownie owinąć taśmą. ale kawałek mokrej szmaty załatwi również oczyszczenie.

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie wszystko ladnie podpiete, powoli mozna skrecać wszystko do kupy, pusciłem całą wiązkę przygotowanymi tunelami, nico teraz nie piszczy, dzwięk jest dużo lepszy, teraz tylko zostało mi uporać się z tym głośnikiem centralnym, albo zostaje stary i podpiety bezpośrednio do radia jak bylo wcześniej, albo wypada coś jeszcze odkręcić powiedzcie co:) bo do takich pilotów nie mam dostępu a nie będę specjalnie zamawiać, szczególnie że jutro bym chciał mieć auto skręcone

udało się spróbowałem żyłką do koszenia trawy i przeszła od strony pasażera więc mam już 100% bose, jutro kończę skręcać plastiki :)


dziś gdy włączyłem radio usłyszałem denerwujący szum w tylnym glosniku z prawej strony, gdyby coś było z ekranem to wszystkie 4 by szumiały, co najlepsze ten szum słychać najlepiej jak są włączone światła do jazdy dziennej ( dokladane ) gdy przekręcę na normalne światła to szum jest prawie nie słyszalny.

Edytowane przez QuikSilver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...