Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł komfortu


marjoo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam trochę problemów z różnymi elementami elektroniki (brak górnego oświetlenia, brak informacji o otwartych drzwiach kierowcy, świrujący szyberdach, po zamknięciu drzwi kiedy te od kierowcy są otwarte i ich zamknięciu te drzwi nadal są otwarte, dopiero ponowne zamknięcie z pilota powoduje ich zamknięcie) w mojej b6. Po przeczytaniu wielu wątków wychodzi, że powinienem zweryfikować moduł komfortu.

Mój ma oznaczenie 8E0959433AT czy musi być koniecznie AT czy może być jakiś inny? Bo oczywiście ten AT musi być najdroższy... :)

PS moduł nie ma żadnej wilgoci, wygląda jak nowy.

PS2 GO GO GO FRANCE:)!

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja bym na twoim miejscu sprawdził kody błędów w module konfortu, może masz tylko uszkodzone krańcówki w zamku drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja bym na twoim miejscu sprawdził kody błędów w module konfortu, może masz tylko uszkodzone krańcówki w zamku drzwi.

Dzięki, a co z pozostałymi problemami o których wspomniałem?

Uciążliwe jest to, że uchylając szyberdach on sam się po chwili zamyka i robi to za każdym razem jak go uchylę, otwieranie działa poprawnie. Czasami podczas jazdy sam się lekko uchyla, a zaraz zamyka.

Brak górnego oświetlenia też jest kłopotliwy - nie świeci podsufitka oraz światełka pod osłonkami przeciwsłonecznymi, pozostałe oświetlenie w nogach czy drzwiach działa poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mój ma oznaczenie 8E0959433AT czy musi być koniecznie AT czy może być jakiś inny?

Polecam - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/79296-lista-modulow-komfortu-z-opisem-funkcji/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...