Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana MCE 09


archan

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowuje się do montażu bixenoba, dlatego też kupiłem nowe mce09 z końcówką DH.

Po podmianie okazuje się że sterownik nie przyjmuje żadnego kodowania. Wiem że to zasługa tzw ochrony komponentu ponieważ nie działają mi niektóre rzeczy - to normalne. Ale chciałem potwierdzić czy ochrona komponentu blokuje też możliwość kodowania?

Jak to najlepiej zrobić, tak żeby móc bezpiecznie przenieść ustawienia że starego do nowego MCE?

Edytowane przez archan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowuje się do montażu bixenoba, dlatego też kupiłem nowe mce09 z końcówką DH.

Po podmianie okazuje się że sterownik nie przyjmuje żadnego kodowania. Wiem że to zasługa tzw ochrony komponentu ponieważ nie działają mi niektóre rzeczy - to normalne. Ale chciałem potwierdzić czy ochrona komponentu blokuje też możliwość kodowania?

Jak to najlepiej zrobić, tak żeby móc bezpiecznie przenieść ustawienia że starego do nowego MCE?

cieżki temat , sam tego nie ogarniesz i tak trafisz do kogoś kto zrobił to już nie raz ale za darmo nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Twoją opinie, ale chciałem ponownie zapytać:

Czy konieczne jest ściągnięcie ochrony komponentu aby móc zakodowac mce?

Wiadomo że ochronę ściągnąć trzeba bo blokuje niektóre systemy, ale pytam czy ochrona komponentu blokuje również kodowanie sterownika

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez archan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Twoją opinie, ale chciałem ponownie zapytać:

Czy konieczne jest ściągnięcie ochrony komponentu aby móc zakodowac mce?

Wiadomo że ochronę ściągnąć trzeba bo blokuje niektóre systemy, ale pytam czy ochrona komponentu blokuje również kodowanie sterownika

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Taw patalka

sama ochrona praktycznie nie blokuje kodowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...