Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adel-max

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. adel-max odpowiedział(a) na archan temat w Audi A4 B8
    sama ochrona praktycznie nie blokuje kodowania
  2. adel-max odpowiedział(a) na archan temat w Audi A4 B8
    cieżki temat , sam tego nie ogarniesz i tak trafisz do kogoś kto zrobił to już nie raz ale za darmo nie będzie
  3. O to jest temat : jak domniemam nie działa poziomowanie ale czy ktoś to robi na forum
  4. Jaki to ma sens? Jezeli okaze sie ze to jakas pier**la - przypadek to calkowicie bez sensu. Auto jest w dobrym stanie, sprawdzane pod komputerem i ogolnie po przegladzie przedzakupowym Jedyna rzecz ktora znalazlem przy ogledzinach - uszkodzona pompka paliwa, auto raz zgaslo - usterka zostala usunieta. Dam znac dzisiaj co sie dzieje - mechanik ma miec dzis wiecej czasu. Pozdrawiam tak przypadek handlarz sie cieszy ze pogonil ta wadliwa sztuke a ty sie bedziesz meczyl i wydawal tysiace na jej naprawe.masz prawo zwrotu .powodzenia kolego męczysz bułe z tym zwrotem, wyluzuj Jaki to ma sens? Jezeli okaze sie ze to jakas pier**la - przypadek to calkowicie bez sensu. Auto jest w dobrym stanie, sprawdzane pod komputerem i ogolnie po przegladzie przedzakupowym Jedyna rzecz ktora znalazlem przy ogledzinach - uszkodzona pompka paliwa, auto raz zgaslo - usterka zostala usunieta. Dam znac dzisiaj co sie dzieje - mechanik ma miec dzis wiecej czasu. Pozdrawiam tak przypadek handlarz sie cieszy ze pogonil ta wadliwa sztuke a ty sie bedziesz meczyl i wydawal tysiace na jej naprawe.masz prawo zwrotu .powodzenia Haha w porzadku, znam swoje prawa, auto nie jest od handlarza tylko dealera, oczywiscie na fakture wiem co to rękojmia kolego Nie jest to moje 1 auto, wiec "nie ucz ojca dzieci robic" Jak wspomnialem, dam znac co sie dzialo do piatku wieczor. Oczywiscie zgadzam sie z toba - moze okazac sie ze to cos powaznego, jak napisales - mam prawo do zwrotu i doskonale zdaje sobie z tego sprawe, ale wg mnie warto sprawdzic czy to nie jakas pier**la. Kupilem kiedys bmw e46 - wdepnelem w wielka mine, wpompowalem kilka tys zlotych, od tamtej pory, dokladnie sprawdzam co kupuje... Dodam jeszcze ze auto wyposazone jest w system start stop - moze tu jest przyczyna? Akumulator ktory posiadam: agm varta 12v 92ah 520a din 850aen/sae kolego do sprawdzenia -komunikacja lin -sprawdzić lub podmienić klema (minus) !!!! -można podmienić moduł hamulca recznego -doprowadzic do funkcjonowania zacisku po stronie prawej
  5. gratulacje, po takiej usterce jak każdy miałby auto oddać winszuje pomysłu a jak salony sprzedają nowe auto po gradobiciu to co !
  6. można potraktować tą wtykę frezem bądź wymienić samą obudowę wtyczki i wszystko będzie oki
  7. Fura bardzo ładna tylko żeby się nie psuła pozdro
  8. paliwo paliwem ale sekret to jaka jest charakterystyka stali z jakiej pompa została wyprodukowana ,Niemcy teraz sporo wydają w badania aby popsuło się po gwarancji proponuję co drugie tankowanie 200g miksolu
  9. Wpływ napewno jest ;oport toczenia ze względu na szerokość opony
  10. temat do ogarnięcia najlepszym doradcą to będzie chyba Elsa
  11. adel-max odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cześć Grzesiek w piątek mój kolega jedzie na Kraków po drodze są gliwice
  12. twoje Ac nie pokryje szkody zwiazane z wybiciem szyby lepiej udać się do punktu dorabiania klucz wtedy przyjedzie fachowiec i sobie poradzi
  13. adel-max odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    co do bixa to trzeba poprawić kabelki ,no oczywiście elsa jest potrzebna do tego abt poprawić kabelki
  14. w każdym przypadku strzelają 2 poduszki i dwa pasy i jak trzeba to dwie kurtyny w polifcie kurtyny nie koniecznie
  15. adel-max odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siemka pytanie dla zawansowanych w diagnozie 05 mam rygiel na zezwolenie czy ktoś potrafi go wywalić aby został tylko klucz i komfort

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.