-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Po pierwsze przewinąłem, po drugie zdemontowałem i nie znalazłem tego co na zdjęciu... pomóż mi znaleźć tę wiązke w moim b8 z resztą dam sobie rade, przepraszam za aż taką nie wiedzę ale dopiero od tygodnia jeżdżę swoim b8...
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Dzięki ! a posiadasz może w języku niemieckim ?? no i czy w B8 2.0 Tdi jest podobnie ?
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
WItam. kupiłem razem z samochodem SOUND BOOSTER firmy KUFATEC, niestety oddzielnie, nie jestem elektrykiem i na samochodach też znam sie jako tako więc jakby ktoś móglby mi doradzić w jaki sposób to podłączyć byłbym wdzieczny.
-
rzadki213 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Skrypty dla MMI 3G HDD Basic LOW HIGH
Witam, mam problem, a mianowicie wgrałem skrypt ekranu startowego, wszystko zadziałało ale niestety chyba dodałem obrazek o za dużym rozmiarze ponieważ był większy niż 400x240. Posiadam wersje basic. Tak to wygląda. Próbuje to zmienić tak jak wcześniej to robiłem ale nic to nie zmienia, prosze Was o pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, kilka godzin temu zostałem szczęśliwym posiadaczem Audi Audi A4 B8 Avant, 2.0 TDI 170KM S-line. Pochodze z Bukowiny Tatrzańskiej, mieszkam w Ganserndorf w Austrii ale czesto zjeżdżam do Polski. Tymczasem życzę szerokości !!