Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z zawieszeniem - powazny temat ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam problem. mam obnizone przednie zawieszenie o dobre 4-5 cm wyglada to niezle ale.... szoruje po kraweznikach ze az sie serce kroji. samochodzik przyjechal z niemiec i podejrzewam tam nie mieli z nim takiego problemu!!!!!!!!!

konieczna wymiana tylko na jakie bo watpie ze dostane utwardzone wyzsze.

jakie sprezyny jakiej firmy. z tego co wyczytalem to sa wyzsze i nizsze i o roznych srednicach. pomozcie !!!!

C1684724_111.jpg

w tym caly problem !!!!!!! czy wymieniajac przód musze takze wymieniac tył????czy wymiana nie spowoduje ze kola beda szorowac nadkola podczas uginania wachacza??

:frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown:

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 18-02-2007, 22:31 ]

witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum, w przeciwnym razie posty będą usuwane

ten temat zostanie odblokowany jak to zrobisz

PS. na tym forum wszystkie tematy są poważne :twisted:

Opublikowano

osobiście bardzo mi sie widzi to jak stoi Twoja furmanka

bardzo ladnie sie prezentuje

ale jezeli chcesz podniesc to obawiam sie ze musisz zmienic wszystko czyli amory i sprezyny

chyba ze obecnie masz zalozony tylko obnizone sprezyny na standartowych amorach co raczej nie ma miejsca

Opublikowano
  • Autor

przypuszczam ze to wina sprezyn choc nie kladlem sie pod autko. mam je od paru dni i boje sie nim jezdzic zeby czegos na maszych wspanialych drogach nie zostawic.

nie chce inwestowac w uzywki co powiecie na firme KAGER !!!!

Opublikowano

nie polecam

Kager to lipa ktorej dystrybucją zajmuje sie Fota tak samo jak

4max w InterCarsie

Opublikowano
podejrzewam tam nie mieli z nim takiego problemu!!!!!!!!!

nie maja bo tam krawezniki sa do 5cm a nie jak u nas sie zdarza do 40 :rotfl:

Opublikowano

Siema ma pytanie do KREDA ile dales za to audi ??????? :biggrin:

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 19-02-2007, 10:30 ]

zapoznaj sie z regulaminem kolego i odwiedz NEWBIE

Opublikowano
  • Autor

wgramolilem sie pod zawieche. wrzucone sa tam pomaranczowe sprezyny czyli napewno nie fabryczne.

pytanie.

czy ktos utwardzal zawieszenie?? jaka firma oferuje dobry osprzet chodzi mi o sprezyny i amory zeby autko bylo obnizone ale do rozsadnego rozmiaru powiedzmy o 2-3 cm(majac na uwadze ze tyl jest takze opuszczony o okolo 2cm) bo nie chcial bym wyladowac z glowa w chmurach...

odpowiadam benemu:

za a4 wyszlo mnie okolo 15 tyś

[ Dodano: 19-02-2007, 13:07 ]

czy ktos stosowal kiedys podkladki dystansujace pod spręzyny????? moze to jest alternatywa........... podobno mozna podniesc autko nawet o 30 mm

[ Dodano: 19-02-2007, 17:04 ]

problem rozwiazany regulacja na amorach i jest wyzej o kilka mm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

Opublikowano

Jeśli chcesz mieć normalny zawias to kup sobie jakies dobre gazówki. 4Maxa i tego typu wynalazków nie polecam bo to strata pieniędzy. Osobiscie zamontowałem sobie KYB gazowe są troche twarde bo mam normalne sprężyny a komfort w porównaniu do oryginałów sie zmienił :confused: tylko że samochód jest bardziej stabilny. Ale jak jeżdzisz na takich klockach to będziesz zadowolony hehe Samochód wygląda świenie tylko trzeba wybrać albo jeździsz "bezsresowo" albo wypatrujesz każdej nierówności żeby czegoś nie zostawić. Tu masz link http://sklep.intercars.com.pl/ pogreb sobie zorientujesz sie w cenach. Pozdo :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.