Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z zawieszeniem - powazny temat ....


kred

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem. mam obnizone przednie zawieszenie o dobre 4-5 cm wyglada to niezle ale.... szoruje po kraweznikach ze az sie serce kroji. samochodzik przyjechal z niemiec i podejrzewam tam nie mieli z nim takiego problemu!!!!!!!!!

konieczna wymiana tylko na jakie bo watpie ze dostane utwardzone wyzsze.

jakie sprezyny jakiej firmy. z tego co wyczytalem to sa wyzsze i nizsze i o roznych srednicach. pomozcie !!!!

C1684724_111.jpg

w tym caly problem !!!!!!! czy wymieniajac przód musze takze wymieniac tył????czy wymiana nie spowoduje ze kola beda szorowac nadkola podczas uginania wachacza??

:frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown:

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 18-02-2007, 22:31 ]

witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum, w przeciwnym razie posty będą usuwane

ten temat zostanie odblokowany jak to zrobisz

PS. na tym forum wszystkie tematy są poważne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście bardzo mi sie widzi to jak stoi Twoja furmanka

bardzo ladnie sie prezentuje

ale jezeli chcesz podniesc to obawiam sie ze musisz zmienic wszystko czyli amory i sprezyny

chyba ze obecnie masz zalozony tylko obnizone sprezyny na standartowych amorach co raczej nie ma miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypuszczam ze to wina sprezyn choc nie kladlem sie pod autko. mam je od paru dni i boje sie nim jezdzic zeby czegos na maszych wspanialych drogach nie zostawic.

nie chce inwestowac w uzywki co powiecie na firme KAGER !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam tam nie mieli z nim takiego problemu!!!!!!!!!

nie maja bo tam krawezniki sa do 5cm a nie jak u nas sie zdarza do 40 :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ma pytanie do KREDA ile dales za to audi ??????? :biggrin:

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 19-02-2007, 10:30 ]

zapoznaj sie z regulaminem kolego i odwiedz NEWBIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgramolilem sie pod zawieche. wrzucone sa tam pomaranczowe sprezyny czyli napewno nie fabryczne.

pytanie.

czy ktos utwardzal zawieszenie?? jaka firma oferuje dobry osprzet chodzi mi o sprezyny i amory zeby autko bylo obnizone ale do rozsadnego rozmiaru powiedzmy o 2-3 cm(majac na uwadze ze tyl jest takze opuszczony o okolo 2cm) bo nie chcial bym wyladowac z glowa w chmurach...

odpowiadam benemu:

za a4 wyszlo mnie okolo 15 tyś

[ Dodano: 19-02-2007, 13:07 ]

czy ktos stosowal kiedys podkladki dystansujace pod spręzyny????? moze to jest alternatywa........... podobno mozna podniesc autko nawet o 30 mm

[ Dodano: 19-02-2007, 17:04 ]

problem rozwiazany regulacja na amorach i jest wyzej o kilka mm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć normalny zawias to kup sobie jakies dobre gazówki. 4Maxa i tego typu wynalazków nie polecam bo to strata pieniędzy. Osobiscie zamontowałem sobie KYB gazowe są troche twarde bo mam normalne sprężyny a komfort w porównaniu do oryginałów sie zmienił :confused: tylko że samochód jest bardziej stabilny. Ale jak jeżdzisz na takich klockach to będziesz zadowolony hehe Samochód wygląda świenie tylko trzeba wybrać albo jeździsz "bezsresowo" albo wypatrujesz każdej nierówności żeby czegoś nie zostawić. Tu masz link http://sklep.intercars.com.pl/ pogreb sobie zorientujesz sie w cenach. Pozdo :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...