Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka ESP ASR


damian0506

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kilka dni temu w moim audi wymieniłem wszystkie klocki i tarcze. Pojawił się pewien problem bo po przejechaniu ok 50 km zapala się i nie gaśnie kontrolka ESP ASR. Wie ktoś może jaki jest tego powód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapala i nie gaśnie to takie trochę nie do końca zrozumiałe. zapaliła się owa kontrolka i nie zgasła? czy wyłączeniem zapłonu i ponownym uruchomieniem silnika ją kasujesz a po chwili jazdy zapala się znowu i nie gaśnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to tak ze po przejechaniu ok 30-50 km zapala sie kontrolka esp asr. Po zgaszeniu auta i ponownym odpaleniu kontrolka się nie pali do momentu aż znowu przejadę ok 30-50 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśl początkowa mechanik uszkodził ci któryś czujnik lub za mocno jest wepchnięty poruszony w którąś stronę ktoś już miał taki problem tylko że u niego zapalała się kontrolka po chwili jazdy. Ja miałem coś podobnego tylko zapalało się samo ESP. Zaobserwuj czy czasem kontrolki nie zapalają się po wciśnięciu lub puszczeniu pedału hamulca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mocniejszym wciśnięciu hamulca pala sie i nie gasna swiatla stopu :/ dopiero po ponownym wcisnieciu gasna :/ chyba czujnik stopu szwankuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bajka 50zł i po sprawie :wink: śmigaj jutro po czujnik tylko najlepiej ori bo zamienniki się nie sprawdzają. Jak nie masz z tym doświadczenia to lepiej zleć wymianę macherowi zajmie mu to góra 5min i jak zaprzyjaźniony to zrobi za free


Miło by było jak byś kolego opisał czy pomogło :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sam chcesz to zrobić to pierw poczytaj bo łatwo go źle zamontować i będzie do wydupcenia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie dostane taki oryginalny czujnik?


gdzie dostane taki oryginalny czujnik?

bylem w kilku sklepach z czesciami i maja tylko zamienniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem czujnik kilka dni temu i problemu nie ma :) oryginalny czujnik 77zl. Zrobilem to sam. Nie jest to jakies skomplikowane. Opis wymiany znalazlem tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/44934-wymiana-czujnika-swiatla-stopu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...