Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej koledzy i kolezanki

mam ogromny ból glowy bo nie mam pojecia gdzie zamontowac radio CB TTi 880 ( jest dosyc duzych rozmiarów ) w Audi A4 B8 najnowszej.

pod podlokietnikiem sie nie miesci :/ nie chce wiercic dziur w srodkowym panelu tj w tym oslaniajacym skrzynie biegów

macie moze jakies pomysly?? a da sie to radio jakos przyczepic moze bez wiercenia??

moge podrzucic zdjecia jak to wyglada w srodku u mnie

pomórzcie jak macie jakies rozsądne pomysly :)

bardzo dziekuje :notworthy:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 18:29_________________________________________________http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.roadlook.pl/img/galleries/aua408_46d725d2ba8ca.gif&imgrefurl=http://www.roadlook.pl/frankfurt-2007/iaa-frankfurt-2007-nowe-audi-a4-z-nowym-silnikiem-tdi-oficjalne-informacje-i-zdjecia.html&usg=__xYngxSE_M8UVUNaQgwsDSaC9iO0=&h=64&w=94&sz=5&hl=pl&start=13&um=1&tbnid=4v3WzpCnLwKKlM:&tbnh=54&tbnw=80&prev=/images%3Fq%3Daudi%2Ba4%2Bb8%2B-%2Bzdj%25C4%2599cia%2Bsrodka%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN

tutaj widac na jednym zdjeciu jak to mniej wiecej wyglada w srodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodalem fotki w tym dlugim linku i tam wsrod nich jest jedno z tym panelem srodkowym...

tak myslalem ze moze by na nim zapodac to radio od strony pasazera... ale qrcze nie chce wiercic tego panelu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam podobny problem bo właśnie zakupiłem radyjko i już wiem że się nie zmieści w schowek pod kierownice :disgust: zastanawiam się jak takie coś by się sprawowało: http://allegro.pl/item491613374_rzep_montazowy_do_cb_radio_kpl_3szt_promocja.html :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobi ciężko będzie z tym miejscem fakt szkoda dziurawić a rzep co Piechol podał to nie wiem czy utrzyma tego kolosa mi Herberta nie utrzymał :no: [br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 19:06_________________________________________________Chyba że pod siedzenie go wsadzić podłączyć głośnik zew , a zmiane kanałów masz w gruszce ale nie wiem czy ci się spodoba ale jeszcze pomyślimy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze ale tam na zdjeciu jest wlasnie takie radyjko jak ja mam tti i jak sie tak 3 rzepy zapoda to mysle ze powinno trzymac... qrcze to majatek nie kosztuje i nawet mozna kupic i sprawdzic czy to w ogole sie opyla czy tylko lipaaa

z jednej strony to ma rzep a z drugiej jakies cos samoprzylepne jak mniemam tak ?? skoro do szafki sie trzyma to i do tego panelu tez powinno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien bo ubot jest lekki i mały ale kupuj z 3m bo innych nie próbowałem :naughty:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 19:11_________________________________________________No w sumie grosze kosztuje ale czy się przyklei to nie wiem mi do podłokietnika się nie przykleił :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi ma Johnnego II utrzymać więc chyba da rade :) a tak w ogóle to w chacie mam jeszcze rzepy jakieś od powieszenia LCD i może te zapodam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z czego ten panel moze byc zrobiony srodkowy w B8 ?? czy to sie przyklei do tego :mysli:

a i jeszcze druga opcje myslalem wlasnie ale nie tak jak mowisz patrykbor ze pod siedzeniem ale w schowku normalnie od strony pasazera tylko ze nie wiem czy jakbym zamknal ten schowek to czy by wyszly mi 3 kabelki tj. od gruchy, od zapalniczki i od glosnika zewnetrznego... wiesz o co mi chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny przecież schowki tam są nieszczelne "chyba" zawsze można troszkę podciąć schowek bo przecież go nie widać ,a co do rzepu to mój kolo to musiał mu pomóc seper g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to kupie te rzepy i zobaczymy jak bedzie sie trzymac to ok a jak nie to sprobuje opcje z chowaniem do schowka i tylko kabelki puszcze tam jakos i dokupie glosniczek zewnetrzny a tego to juz sie gdzies ladnie upchnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę w czwartek po południu się męczyć z umiejscowieniem radyjka, więc też dam znać co z tego wyjdzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ale jak masz małe radyjko to pod podłokietnik :naughty: . Tobi , a twoje tti nie wejdzie pod podłokietnik :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie zmiesci sie jest za szerokie :/

wlozylem je do schowka... wprawdzie wystaja 3 kabelki tj. od wtyczki do zapalniczki, od anteny rzecz jasna i od gruchy ale ogolnie nie jest najgorzej... tylko glosniczek zewnetrzny by sie przydal... wprawdzie z zamknietym schowkiem slychac nawet nawet ale jak wsadze glosniczek gdzies w panel srodkowy to napewno bedzie lepiej... tylko zastanawiam sie ktory kupic bo sa takie po ok 20 zl a tez i takie co kosztuja z 50 zl np presidenta... ma ktos moze taki glosnik zewnetrzny do Cb u siebie w autku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...