Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?


Rekomendowane odpowiedzi

konian ja tez się znawca nie nazywam ty masz większy staż niż ja i na pewno lepiej wiesz co i jak. Ja to przeczytałem i myślałem ze tak ma być ale się myliłem :embarrassed: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konian ja tez się znawca nie nazywam ty masz większy staż niż ja i na pewno lepiej wiesz co i jak. Ja to przeczytałem i myślałem ze tak ma być ale się myliłem :embarrassed: .

przepraszam jeśli Cię w jakiś sposób uraziłem, ale nie dziwie się że tak pomyślałeś po lekturze tego wątku.

a wracając do tematu:

Polecam montaż w schowku

Jest z tym trochę zabawy,ale warto bo nie rzuca się w oczy no i nie trzeba żadnych dziur wiercić (u mnie wszystko jest zamontowane w oryginalnych otworach).

Niestety radio trzeba przerobić, a dokładniej to mikrofon, ponieważ trzeba do niego włożyć głośnik (chyba że ktoś chce jeździć z otwartym schowkiem).

U mnie wygląda to tak:

16122008161wj2.th.jpg

niedługo postaram się stworzyć jakieś fotostory z montażu i umieszczę w dziale "Warsztat - Zrób to sam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :shocked: Żebyś mieszkał bliżej to byśmy coś pomyśleli u mnie z przerobieniem radyjka :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż - kawałek drogi jest[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 20:30_________________________________________________z takim założeniem i przerobieniem radyjka nie ma większego problemu tylko trzeba pokombinować :confused4:

Postaram się zrobić dokładny opis i wtedy każdy będzie mógł założyć sam, oczywiście jak będą problemy to pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie to wygląda :wink4: a jak jest poprowadzony kabel do anteny? :blink:

Pod prawym słupkiem, podsufitką, przez osłonę zawiasu bagażnika na zewnątrz, więc nawet żadna uszczelka nie jest przygnieciona.

ŁAŁAŁAŁIŁA!!!

Jutro spróbuję przyglądnąć się u siebie czy taki montażyk się uda.

Jeżeli mogę jeszcze dopytać o zasilanie.. skąd podciągałeś? Chodzi mi o elementy które demontowałeś przy tej operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest standard, czyli zapalniczka - oczywiście wpięte w kostkę.

Nie długo będzie z radia, czyli po wyjęciu kluczyka ze stacyjki radio się wyłączy.

W tym radyjku jest "szybka 19stka" więc nie bedzie problemu z każdorazowym przerzucaniem na kanał "drogowy"

Jeśli chodzi o demontaż elementów przy ciągnięciu kabla zasilania:

- schowek

- osłonka wokół gałki zmiany biegów

- zapalniczka

- można odkręcić śrubkę osłony panelu środkowego od strony pasażera (klucz 8 sztorcowa) będzie łatwiej ułożyć kabel.[br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 18:32_________________________________________________Obiecałem opis i fotostory:

http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b7_montaz_cb_w_schowku-t70205.0.html;new#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma ktos moze foty z montazu radia w schowku pod kierownica lub potrafi wytlumaczyc jak tam podlaczyc zasilanie ???bo jestem zielony a nie chce od zapalniczki,mialem tak w golfiku to zle to wyglada i zajmuje miejsce nawigacji, bo z antenka to sobie poradze mysle pociagne kabel z bagaznkia pod listwa progowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jutro :wink4: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 19:26_________________________________________________tak to wygląda :)

6e1e38ef52d02898m.jpg

skąd kolego zasilanie brałeś do radyjka w tym miejscu pod pułeczką??

myslalem zeby ciagnac do zapalniczki ale to ladny kawalek... Jest gdzie zwiazc 12V w okolicy pulki ?

Jak puściłeś kabel od anteny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...