Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oringi na wtryskiwaczach - BWE


kubaja11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, od 2 lat jestem szczęsliwym posiadaczem 2.0 TFSI o kodzie BWE, 200KM w Quattro. Mój przebieg to 158 000km. Zabrałem się za wymianę szklanki pompy wysokiego ciśnienia a także za czyszczenie kolektora oraz zaworów z zbierającego się na nich nagaru. Miałem trochę problemu z zdjęciem kolektora, ale po kilku próbach udało się. Trzymały mnie dosyć mocno oringi od wtryskiwaczy. Niestety oringi te przy demontażu kolektora lekko sie "poszczypały". Chcę założyć nowe oringi lecz niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji o ich wymiarach. W Etce znajdziemy tylko numery seryjne całych zestawów naprawczych wtrysków 06D 998 907. Cały zestaw kosztuję ok. 50zł, 200zł za 4 oringi to bez sens bo nie mam potrzeby całej regeneracji uszczelnień i gniazd wtrysków... tylko te oringi mi są potrzebne. Ma ktoś jakieś info jakie są dokładne wymiary tego oringa ? Byłbym bardzo wdzięczny.

btw... tak wyglądały moje zawory po zdjęciu kolektora ;)

20160708_105219.jpg

20160708_105247.jpg

20160708_110309.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sklepu z uszczelkami gumowymi i bez problemu dopasujesz. Mi poszedł oring z hpfp i też dobrałem po wymiarze.

W Kato jest dobry sklep http://www.guma.jkk.com.pl/contact.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...