Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie wykrywa pilotów centralnego.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie działał mi pilot- nie dało się go sparować więc kupiłem pasujący drugi. To samo. Auto rocznik 2002 lipiec. Numer kluczyka: 8Z0837231D (sprawdziłem w ETCE numer, oba kluczyki takie same).

Nie da się ich sparować ani przez stacyjkę ani przez drzwi kierowcy różnymi kombinacjami ani prez VAG-a tym sposobem: https://www.youtube.com/watch?v=T_c9ZqVvvg4

Generalnie kiedy wchodzę w 46central conv potem bloki pomiarowe 08 i kanał 007 nie pokazuje w 2 okienku nic kiedy naciskam przyciski na obu pilotach. Niby zakodowanych w pamięci ma 2 piloty (1100 w 3 oknie) i nie daje się ich skasować wpisując 000 w adaptacji i kanale 21 (potwierdza ale nie kasuje, cały czas jest 1100).

Kiedy wchodzę w adaptację kanał 21 i próbuję dodać pilota np na 1, 2 lub 3 miejscu nie mogę wcisnąć przycisku test. Czasem jak da się wcisnąć i tak nie widzi kluczyka i wywala błąd.

Co robię źle albo jak sprawdzić co nie działa? Bateria oczywiście nowa, oba klucze oryginalne. Mam do dyspozycji lapka, kabel, Vaga i trochę umiejętności.

Czy to może po prostu padł moduł komfortu (coś kojarzę, że on odbierał sygnał od kluczyka). Oba kluczyki sprawne- czujnik częstotliwości je wykrywa.

Pytanie też z innej beczki ale podobny temat: chcę dorobić immo do 2 kluczyka ale nie mam Pinu. Jest sens bawić się w zdobywanie pinu z licznika czy po prostu dorobić kluczyk u magika z oryginalnego? Potrzebuję 2 pastylki immo (co wyjdzie taniej?)

Za dorobienie 2 pestek krzyknęli mi 250zł...

Jeśli napisałem coś niedokładnie proszę o zwrócenie uwagi, pozdrawiam.


Kombinuję dalej. Sprawdziłem jaki mam model numeru komfortu: 8E0 959 433 AH. Oznacza to, że obsługuje on alarm, pilota 433 Mhz, oświetlenie dodatkowe i elektrykę szyb z tyłu. Wszystko się zgadza. Ale przeczytałem na forum, że są dwie wersje centralnego zamka w module komfortu niekompatybilne ze sobą. Jeden do końca czerwca 2002r a drugi od lipca 2002r. Moje autko jest z lipca 2002r....

Czyli mam uważać za oczywiste, że mam zły moduł komfortu? Czy mogę coś jeszcze sprawdzić zanim niepotrzebnie wydam kasę? Po VIN-ie też chyba powinien być inny moduł...

Edytowane przez golfagn

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.