Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie wykrywa pilotów centralnego.


golfagn

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działał mi pilot- nie dało się go sparować więc kupiłem pasujący drugi. To samo. Auto rocznik 2002 lipiec. Numer kluczyka: 8Z0837231D (sprawdziłem w ETCE numer, oba kluczyki takie same).

Nie da się ich sparować ani przez stacyjkę ani przez drzwi kierowcy różnymi kombinacjami ani prez VAG-a tym sposobem: https://www.youtube.com/watch?v=T_c9ZqVvvg4

Generalnie kiedy wchodzę w 46central conv potem bloki pomiarowe 08 i kanał 007 nie pokazuje w 2 okienku nic kiedy naciskam przyciski na obu pilotach. Niby zakodowanych w pamięci ma 2 piloty (1100 w 3 oknie) i nie daje się ich skasować wpisując 000 w adaptacji i kanale 21 (potwierdza ale nie kasuje, cały czas jest 1100).

Kiedy wchodzę w adaptację kanał 21 i próbuję dodać pilota np na 1, 2 lub 3 miejscu nie mogę wcisnąć przycisku test. Czasem jak da się wcisnąć i tak nie widzi kluczyka i wywala błąd.

Co robię źle albo jak sprawdzić co nie działa? Bateria oczywiście nowa, oba klucze oryginalne. Mam do dyspozycji lapka, kabel, Vaga i trochę umiejętności.

Czy to może po prostu padł moduł komfortu (coś kojarzę, że on odbierał sygnał od kluczyka). Oba kluczyki sprawne- czujnik częstotliwości je wykrywa.

Pytanie też z innej beczki ale podobny temat: chcę dorobić immo do 2 kluczyka ale nie mam Pinu. Jest sens bawić się w zdobywanie pinu z licznika czy po prostu dorobić kluczyk u magika z oryginalnego? Potrzebuję 2 pastylki immo (co wyjdzie taniej?)

Za dorobienie 2 pestek krzyknęli mi 250zł...

Jeśli napisałem coś niedokładnie proszę o zwrócenie uwagi, pozdrawiam.


Kombinuję dalej. Sprawdziłem jaki mam model numeru komfortu: 8E0 959 433 AH. Oznacza to, że obsługuje on alarm, pilota 433 Mhz, oświetlenie dodatkowe i elektrykę szyb z tyłu. Wszystko się zgadza. Ale przeczytałem na forum, że są dwie wersje centralnego zamka w module komfortu niekompatybilne ze sobą. Jeden do końca czerwca 2002r a drugi od lipca 2002r. Moje autko jest z lipca 2002r....

Czyli mam uważać za oczywiste, że mam zły moduł komfortu? Czy mogę coś jeszcze sprawdzić zanim niepotrzebnie wydam kasę? Po VIN-ie też chyba powinien być inny moduł...

Edytowane przez golfagn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...