Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7] Audi A4 2005r. Gacka - RNS-E, 18", Bix, Alcantara, DRL, CLH, LED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 11/22/2017 o 21:02, Gac3k napisał:

 

 

Witajcie

Trochę mnie tu nie było. W międzyczasie zakupiłem A4 B6 S-Line.  Będzie o nim temat w B6tkach. A4 B7 oczywiście zostaje :). Poniżej fotka. Musiałem zdjąć bo kupiłem 3szt, jedna mi spadła i się stłukła... a dwie były w różnym odcieniu (ewidentnie jedna to błąd przy produkcji) i jedna świeciła na biało a jedna na niebiesko i dowodzik by leciał. Poniżej fotka tej świecącej poprawnie na biało. Moim zdaniem warto kupić kilka sztuk i przetestować. Jest to żarówka z pomalowanym kloszem.

WP_20170616_13_24_43_Pro.jpg

Te żarówki ledwo co świecą :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, hejneken napisał:

Te żarówki ledwo co świecą :facepalm:

To jest drl. Z urzędu słabo świecą

Opublikowano
1 godzinę temu, Gac3k napisał:

To jest drl. Z urzędu słabo świecą

I co w związku z tym bo nie rozumiem? W słoneczne dni nie widać tego w ogóle...

Opublikowano
I co w związku z tym bo nie rozumiem? W słoneczne dni nie widać tego w ogóle...
No i?
Opublikowano
16 minut temu, nitroo napisał:
12 godzin temu, hejneken napisał:
I co w związku z tym bo nie rozumiem? W słoneczne dni nie widać tego w ogóle...

No i?

Jajco równie dobrze można jeździć bez świateł.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, hejneken napisał:

Jajco równie dobrze można jeździć bez świateł.

Nie spinaj się tak. W rzeczywistości świeciło mocniej to aparat w telefonie ściemniło zdjęcie. Poza tym to tylko drl czyli informacyjne że jedziesz. Mijania i długie w tym aucie to bixenon które świecą o zmierzchu bardzo mocno.

Opublikowano
Jajco równie dobrze można jeździć bez świateł.
Chyba nie w PL.
Opublikowano
W dniu 21.04.2018 o 23:47, hejneken napisał:

I co w związku z tym bo nie rozumiem? W słoneczne dni nie widać tego w ogóle...

Zgadzam się z Krystianem. Miałem je i była kicha; świeciły za bardzo na niebiesko, w słoneczne dni bardzo słabo widoczne, i jeszcze mi przeglądu nie chcieli podbić przez nie (musiałem zmienić).

Opublikowano

Jak ta myjka chodzi? Daje radę? Podobno że Karchera to od K5 w górę się kupuje... Bo te pompy są z plastiku a od K5 w górę już aluminiowe 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Bartek1329 napisał:

Jak ta myjka chodzi? Daje radę? Podobno że Karchera to od K5 w górę się kupuje... Bo te pompy są z plastiku a od K5 w górę już aluminiowe 

Myjka działa super. Mało jeszcze razy nią myłem (z 20x) ale ma aluminiową pompę z tego co czytałem więc mam nadzieję że mi posłuży. Dałem też ciała bo mogłem kupić pianownicę PA pod tego Karchera a kupiłem ręczną Epocę. Pianownica Ori Karchera jest do duszy. Dostałem ja w prezencie. Ostatnio na zaprzyjaźnionym forum wyczytałem że Karcher wypuścił też pianownice PA w cenie ok 150pln - moim zdaniem warto kupić albo Karchera albo na allegro konkurencyjną PA z adapterem i aktywna pianę o odczynie neutralnym ADBL Yeti aby wosku nie zjadała. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.