Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wibracje od 100 do 130


Henryy25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno wymieniłem dwa przeguby wewnętrzne bo podczas jazdy była mega wibracja na samochodzie do tego doszły wahacze dolne z przodu. Jest delikatny problem gdy przyspiesza się normalnie czyli np na 4 mam 100-110 nie czuć żadnych Nie dogodnien lecz gdy jedzie się na piątym biegu od 100 do 130 czuć delikatna wibracje. Czy wynikiem tego może być zmieniany dolny wahacz i np na górnym jest jakiś luz i samochód wpada wibracje dodam że mam sztywne zawieszenie s-line czy to może wina opon opony nowe letnie jeden mechanik powiedział ze to wtrysk ??? ktoś może coś wie w tym temacie ?? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź poduszki pod silnikiem i skrzynią. Jak ze sprzęgłem zmieniałeś bo być może 2 masa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dwumasy zmieniana 40 tys temu. Brak oznak awarii. Mam nadzieje ze to poduszki już nurtuje mnie ta wibracja ... W czwartek dam znać co i jak gdyż wybiorę się do mechanika poproszę aby sprawdził poduszki :banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bardzo podobną sytuacje. Gdy silnik miał obroty, nie czuć było drgań. Natomiast gdy był 5 bieg i od 110 km/, można było wyczuć że kierownica lekko wibruję, oraz gdy trzymało się stopy na podłodze też takie delikatne mrowienie, a przedtem tego nie było. Wymieniłem poduszki i wszystko elegancko śmiga :)

Mój mechanik mówi że jeszcze spokojnie bym jeździł bo to naprawdę jego zdaniem minimalne wibracje, ale ja jestem przewrażliwiony, na jakie kol wiek drgania, puknięcia. Chce mieć wszystko idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te drgania są delikatne ale lubię jak się płynie samochodem a nie jak wibruje :) w czwartek sprawdzę mam nadzieje ze to poduszki i w końcu mój urlop zacznie się układać tak jak pogoda :grin::grin:

Edytowane przez Henryy25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden minus poduszki są drogie ok 450 prawa i ok 480 lewa z czujnikiem :(. Też je wymieniałem na używki ale się wylały wiec niestety kupilem 2 sztuki nowe ori, plus poduszka pod skrzynie ok 160 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...