Treść opublikowana przez Henryy25
-
Problem z pompą wspomagania w Audi A4 B6 1.9 TDI
I mam dylemat czy kupić znowu nową pompę wspomagania i trafi się bubel czy ktoś pomoże dorwać dobry oryginał po regeneracji
-
Problem z pompą wspomagania w Audi A4 B6 1.9 TDI
Schaeffler INA to jest bodajrze tej firmy napinacz o ile dobrze wywnioskowałem z faktury patrzac po cenie na allegro a ile zapłaciłem w sklepie to chyba lekka przeginka chyba że tak staniało ?
-
Problem z pompą wspomagania w Audi A4 B6 1.9 TDI
właśnie sprzęgiełko alternatora jest wymienione właśnie ono przy pierwszej wymianie pompy wyło po wymianie pompy na nową.
-
Problem z pompą wspomagania w Audi A4 B6 1.9 TDI
piszczy i dziwne trzaski sa zazwyczaj przy ruszaniu z zerowej predkości np przy wyjezdzaniu z parkingu na nawet lekko skręconych kołach. A gdy się stoi na odpalonym silniku burczy.
-
Problem z pompą wspomagania w Audi A4 B6 1.9 TDI
Witam mam problem z wyciem i piszczeniem pod maską pół roku temu została wymieniona pompa wspomagania, napinacz hydrauliczny, sprzęgiełko alternatora i oczywiście pasek. Po pół roku objawy powróciły pompa została zareklamowana, druga pompa podziałała 2 miesiące i powtórka z rozrywki. Dzisiaj drugi mechanik podsumowanie pomysł aby włożyć oryginalną pompa używaną lepsza taka niż chińczyk. Czy ktoś posiada jakiś sprawdzony sklep z oryginalną pompa regenerowaną lub używaną oryginalną bo już mam dość wymieniać co parę miesięcy pompa, płyny itp POMOCY ??
-
Jaka żarówka LED dla światła wstecznego
Dzięki za odpowiedź zamówiłem od promotor light i są rewelacyjne w nocy z tyłu dzień tak jak pisałeś o tych z alli ?
-
Jaka żarówka LED dla światła wstecznego
Ok dzięki za info
-
Jaka żarówka LED dla światła wstecznego
rozumiem przymierzam się do zakupu z Promotor Light Devices (polecana firma przez forumowiczów) u nich 1500 lm sztuka a tutaj masz połowę mniej a cena podobna i miejmy nadzieje nie będzie błędów
-
Jaka żarówka LED dla światła wstecznego
Hej szukałem w szukajce ale nie mogłem się dokopać do czegoś konkretnego zakpiłem dzisiaj żarówki Led NEOLUX NP2160CW. Niestety ale mrugają mi te Ledy. Poratuje ktoś jakimś konkretnym modelem jakie żarówki nie będą wywalać błędu spalonej żarówki i będą świecić nie mrugać Audi z 2003 R
-
Ciepły nawiew na LO
Witam jak w temacie przeszukałem większość forum i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Problem polega na tym że przy włączeniu silnika przestawieniu nastawy na LO niby czuć przy obrotach skok tak samo jak przy włączeniu econ i wyłączeniu słychać dźwięki z nawiewu ze niby klapka się przełącza lecz cały czas leci ciepłe powietrze co może być problemem??
-
A4B6 AVF Małysz 1.9 TDI RODZINNE KOMBI
Generalnie chce wrzucić -schowek klimatyzowany -elektryczne szyby tył -regeneracja podsufitki po się odkleiła i wisi troszkę musiałem ratować domowymi sposobami mama w planach zmianę wydechu na dwie rury do tego potrzebny będzie zderzak jaki wydech polecacie ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
A4B6 AVF Małysz 1.9 TDI RODZINNE KOMBI
Witam chciałbym pochwalić się swoją perełką jak i wysłuchać różnych porad co można zrobić dalej. Na chwile obecną wewnątrz: -czarna podsufitka -lusterko cofania fotochrom -czujniki cofania tył -szyby elektryczne przód chciałbym też i tył -fotele pół skóry grzane przód przydała by się też kanapa -felgi 17 czaje się na jakieś 18 może jakieś propozycje na jakich kołach ładnie by wyglądała -mały virus ze 130 na 165km i 398 nm też bym poleciał w coś więcej Generalnie jak coś sobie przypomnę dopisze bądź ktoś zapyta I teraz najważniejsze pytanie co można by było jeszcze zrobić zawias jest chyba sportsline jak dobrze pamiętam sprężynę eibach utwardzone i -20 mm
-
Woskowanie co potem
To jaki wosk polecacie w takim razie sądzę że jak będzie dobrze oczyszczony lakier, odtluszczony będzie nałożona pasta wykończeniowe oczywiście maszynowo na to wosk to wytrzyma dłużej niż dwa miesiące zakładałem ręcznie do do juice carnauba i wytrzymywalo ponad 2 miechy
-
Woskowanie co potem
Mam krwawą felgę z adbl i jestem mega zadowolony myślę że na detailerze też się nie zawiode
-
Woskowanie co potem
A co powiesz o tym quick detailerze http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6875041758 ?
-
Woskowanie co potem
Co do wosku trzymam się jednej firmy MENZERNA LIQUID CARNAUBA PROTECTION jak była zwykła polerka ręczna po zwykłym myciu na myjni też długo trzymał teraz mycie w zaciszu domowym i polerka maszynowa ok spróbuję bez polimery zobaczymy co i jak
-
Woskowanie co potem
CO innego myślałem co innego napisalem powierzchnia będzie dobrze przygotowana tylko czy jest sens kłaść na wosk jeszcze polimer czy na przykład zamiast wosku na pastę wykanczajaca położyć polimer ?
-
Woskowanie co potem
Witam szybkie pytanie w weekend planuje wypolerowac moje autko czy na wosk menzerna sf 4500 nałożyć polimer z firmy sonax czy sam wosk w sobie ma jakieś dobre za bezpiecznie czy jednak ten polimer lepiej ochroni wypolerowany samochód ?
-
A4B6 Małysz w kombi :D
Z tego co widzę posty są dosyć stare a woski co róż się zmieniają wiedz możne ktoś coś
-
A4B6 Małysz w kombi :D
Tu nie chodzi o to ze się nie chce czy coś znalazłem na youtube SWAGTV facet super pokazuje wszystko od podstaw co i jak. Lecz chciałem zasięgnąć waszej opinii typu np jaka rękawica do mycia, jaki wosk który naprawdę wyciągnie czerń z mojej perełki , co nałożyć na wosk aby utrzymać ten stan jak najdłużej planuje zakupić maszynę do polerki kiedyś się tym zajmowałem wiedz mam jakieś tam pojecie o polerowaniu autka
-
A4B6 Małysz w kombi :D
Witam chciałbym tak konkretnie zabrać się za kosmetykę lakieru od czego zacząć na chwile obecna myłem autko na myjni ręcznej i jedyny wosk jaki używałem to był Dodo Juice blue Velvet ktoś coś powie po koleji od czego zacząć jaki szampon i wgl całą procedurę. Dodam że autko czarne
-
Wibracje od 100 do 130
Właśnie te drgania są delikatne ale lubię jak się płynie samochodem a nie jak wibruje w czwartek sprawdzę mam nadzieje ze to poduszki i w końcu mój urlop zacznie się układać tak jak pogoda
-
Wibracje od 100 do 130
Co do dwumasy zmieniana 40 tys temu. Brak oznak awarii. Mam nadzieje ze to poduszki już nurtuje mnie ta wibracja ... W czwartek dam znać co i jak gdyż wybiorę się do mechanika poproszę aby sprawdził poduszki
-
Wibracje od 100 do 130
Witam niedawno wymieniłem dwa przeguby wewnętrzne bo podczas jazdy była mega wibracja na samochodzie do tego doszły wahacze dolne z przodu. Jest delikatny problem gdy przyspiesza się normalnie czyli np na 4 mam 100-110 nie czuć żadnych Nie dogodnien lecz gdy jedzie się na piątym biegu od 100 do 130 czuć delikatna wibracje. Czy wynikiem tego może być zmieniany dolny wahacz i np na górnym jest jakiś luz i samochód wpada wibracje dodam że mam sztywne zawieszenie s-line czy to może wina opon opony nowe letnie jeden mechanik powiedział ze to wtrysk ??? ktoś może coś wie w tym temacie ?? Proszę o pomoc