Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B6 Małysz w kombi :D


Henryy25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym tak konkretnie zabrać się za kosmetykę lakieru od czego zacząć na chwile obecna myłem autko na myjni ręcznej i jedyny wosk jaki używałem to był Dodo Juice blue Velvet ktoś coś powie po koleji od czego zacząć jaki szampon i wgl całą procedurę. Dodam że autko czarne :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miliony informacji na forach, filmiki instruktażowe na youtubie. po których 5 latek wszystko by zrozumiał, ale i tak trzeba założyć nowy temat z tysięcznym takim samym pytaniem, niech inni się produkują, bo samemu się nie chce nic znaleźć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to ze się nie chce czy coś znalazłem na youtube SWAGTV facet super pokazuje wszystko od podstaw co i jak. Lecz chciałem zasięgnąć waszej opinii typu np jaka rękawica do mycia, jaki wosk który naprawdę wyciągnie czerń z mojej perełki , co nałożyć na wosk aby utrzymać ten stan jak najdłużej planuje zakupić maszynę do polerki kiedyś się tym zajmowałem wiedz mam jakieś tam pojecie o polerowaniu autka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Henryy25 napisał:

Tu nie chodzi o to ze się nie chce czy coś znalazłem na youtube SWAGTV facet super pokazuje wszystko od podstaw co i jak. Lecz chciałem zasięgnąć waszej opinii typu np jaka rękawica do mycia, jaki wosk który naprawdę wyciągnie czerń z mojej perełki , co nałożyć na wosk aby utrzymać ten stan jak najdłużej planuje zakupić maszynę do polerki kiedyś się tym zajmowałem wiedz mam jakieś tam pojecie o polerowaniu autka :D

Masz wszystko napisane o woskach itp też. Poszukaj to nie boli !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę posty są dosyć stare a woski co róż się zmieniają wiedz możne ktoś coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tez świeże odpowiedzi na Twoje pytania. Spokojnie dobre woski i chemia utrzymuje się na rynku dłużej niż jeden sezon wiec nawet odpowiedzi z tamtego roku będę na czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...