Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

concert III/symphony III na RNS-E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie znalazłem nigdzie konkretnej odpowiedzi, w innym temacie też o nią trudno więc napisałem kolejny...

Czy potrzebuje jakiś adapterów, przejściówek żeby przejść na RNS-E, czy wchodzi P&P?

Opublikowano

Wróżka google mówi:

Concert 3 back http://www.audi-sport.net/xf/attachments/img_0669-jpg.48847/

RNS-E back http://www.mook.org.uk/tsn/rnse-back.jpg

Różnice są w: antenie, gps oraz kostce iso vs kostce do rns-e

Kupujesz 2 przejściówki na allegro = profit :)
Dodatkowo powinieneś chyba zakupić antenę radia do rns-e i przeciągnąć kabelki - do doszukania na forum

Edytowane przez Gac3k

Opublikowano
  • Autor

Wróżka google mówi:

Concert 3 back http://www.audi-sport.net/xf/attachments/img_0669-jpg.48847/

RNS-E back http://www.mook.org.uk/tsn/rnse-back.jpg

Różnice są w: antenie, gps oraz kostce iso vs kostce do rns-e

Kupujesz 2 przejściówki na allegro = profit :)

Dodatkowo powinieneś chyba zakupić antenę radia do rns-e i przeciągnąć kabelki - do doszukania na forum

wszystko ok, ale w pierwszym linku dałeś tył do RNS-D, a nie do concerta.

to jest concert 3 back http://img2.sprzedajemy.pl/540x405_na-audi-concert-iii--897317.jpg

dla potomnych w ramach podsumowania napiszę, concert 3 > rns-e wchodzi p&p, u mnie obeszło się przez jakiegokolwiek programowania.

Edytowane przez d3jv

Opublikowano

Wróżka google mówi:

Concert 3 back http://www.audi-sport.net/xf/attachments/img_0669-jpg.48847/

RNS-E back http://www.mook.org.uk/tsn/rnse-back.jpg

Różnice są w: antenie, gps oraz kostce iso vs kostce do rns-e

Kupujesz 2 przejściówki na allegro = profit :)

Dodatkowo powinieneś chyba zakupić antenę radia do rns-e i przeciągnąć kabelki - do doszukania na forum

wszystko ok, ale w pierwszym linku dałeś tył do RNS-D, a nie do concerta.

to jest concert 3 back http://img2.sprzedajemy.pl/540x405_na-audi-concert-iii--897317.jpg

dla potomnych w ramach podsumowania napiszę, concert 3 > rns-e wchodzi p&p, u mnie obeszło się przez jakiegokolwiek programowania.

Bardzo przepraszam za wprowadzenie w błąd. Miałem Concert 2 później 3 później BNS 5.0 i finalnie RNS-E i byłem pewien że concerty mają stare złącza a BNS i RNS nowe ;)

Czy czasami z concerta na rns nie trzeba było przepiąć yyy linii K-line?

Edytowane przez Gac3k

Opublikowano
  • Autor

Bardzo przepraszam za wprowadzenie w błąd. Miałem Concert 2 później 3 później BNS 5.0 i finalnie RNS-E i byłem pewien że concerty mają stare złącza a BNS i RNS nowe ;)

Czy czasami z concerta na rns nie trzeba było przepiąć yyy linii K-line?

w jakim celu trzeba zrobić to przepięcie K-linii? jakieś nowe funkcje uaktywnia, uruchamia coś?

13874573_978124878953061_1404843018_n.jp

Edytowane przez d3jv

Opublikowano

Bardzo przepraszam za wprowadzenie w błąd. Miałem Concert 2 później 3 później BNS 5.0 i finalnie RNS-E i byłem pewien że concerty mają stare złącza a BNS i RNS nowe ;)

Czy czasami z concerta na rns nie trzeba było przepiąć yyy linii K-line?

w jakim celu trzeba zrobić to przepięcie K-linii? jakieś nowe funkcje uaktywnia, uruchamia coś?

Przepięcie było potrzebne przy którejś zmianie z bns 5.0/concert/rns-e aby wyświetlały się informacje na wyświetlaczu między zegarami

Opublikowano

Bardzo przepraszam za wprowadzenie w błąd. Miałem Concert 2 później 3 później BNS 5.0 i finalnie RNS-E i byłem pewien że concerty mają stare złącza a BNS i RNS nowe ;)

Czy czasami z concerta na rns nie trzeba było przepiąć yyy linii K-line?

w jakim celu trzeba zrobić to przepięcie K-linii? jakieś nowe funkcje uaktywnia, uruchamia coś?

Przepięcie było potrzebne przy którejś zmianie z bns 5.0/concert/rns-e aby wyświetlały się informacje na wyświetlaczu między zegaram

bzdura totalna linia k jest przepinana po to aby była komunikacja do diagnostyki i kodowania. Info na fis idzie po can. Linia k nie ma nic wspólnego z fis

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano

Bardzo przepraszam za wprowadzenie w błąd. Miałem Concert 2 później 3 później BNS 5.0 i finalnie RNS-E i byłem pewien że concerty mają stare złącza a BNS i RNS nowe ;)

Czy czasami z concerta na rns nie trzeba było przepiąć yyy linii K-line?

w jakim celu trzeba zrobić to przepięcie K-linii? jakieś nowe funkcje uaktywnia, uruchamia coś?

Przepięcie było potrzebne przy którejś zmianie z bns 5.0/concert/rns-e aby wyświetlały się informacje na wyświetlaczu między zegaram

bzdura totalna linia k jest przepinana po to aby była komunikacja do diagnostyki i kodowania. Info na fis idzie po can. Linia k nie ma nic wspólnego z fis

Dzięki za sprostowanie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.