Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja ruda b5 sedan 1.6adp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem Konrad mam 19lat i mieszkam w Zielonej Górze, chciałbym wam przedstawić swoje pierwsze wymarzone kupione za zaoszczędzone pieniążki a4. Nabyłem ją w listopadzie 2015r. Od starszego faceta z Nowej Soli k. Zielonej Góry. Twierdził że igiełka super bezpieczna(auto za 4200zł.) Cóż było to spełnienie moich marzeń więc zakochany w niej brałem.

Auto jest z 96roku i oczywiście jest to przedlift.

Pod maską drzemie potężne 1.6adp 101kuca(101ale jako pierwszy samochód jak ją wkręcam wyżej nadal czuje to fajne uczucie przyspieszenia mimo małej mocy).

W wyposażenie dupowozu wchodzi:

2x airbag

2x el.szyby

Climatronik

Niestety radio pionner z seryjnym audio.

W pojeździe tym wymieniłem po zakupie amortyzatory tylnej osi które na ścieżce zdrowia wykazały 5%tłumienia. Po tej wymianie auto przejechało dzielnie bez żadnego ale 10000km do tej pory, lecz zaczęły wychodzić zaniedbania poprzedniego właściciela.

W tej chwili auto stoi u mechanika na wymianie:

wahaczy przedniej osi

Końcówek drążków

Łączników Stabilizatorów

Tulei w tylnej belce

Osłon przegubów

Oleju na 10w40 wraz oczywiście z filtrem

Łącznika lub tłumika drgań przed katem(jak zwał tak zwał, jak źle napisałem to poprawcie.)

Muszę w niej jeszcze zrobić caluśki układ hamulcowy (tarcze, klocki, płyn), oraz chcę poprawić w niej blacharkę ponieważ jest sporo wgnieceń lub rys. Poza tym chcę jeszcze zmienić w niej lampy z przodu na poliftowe i fotele na cos bardziej kubełkowatego ale narazie się rozglądam. Generalnie musze sie skupić na zaniedbaniach piprzedniego właściciela, ale jestem pełen optymizmu i wierze że doprowadze ją do ładu :)

Jako że to moje pierwsze auto zakochałem się w niej, chciałbym ją doprowadzić do bdb. Stanu aby została ze mną jak najdłużej.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów oraz dziękuję za wszystkie uwagi lub rady :)

Wybaczcie za jedną fotkę, niedługo podrzucę więcej :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

266f78dbf171e89b146aad0896d18ed1.jpgdd37f81a16567f8bf005ae951753b516.jpg7679aabf382cedf34fcff03f38c0b400.jpg90963080850dee640c35f77a4e5834c0.jpg3968d1eb6b5a33bb013d7f494b637726.jpg56de8023aa9f0e7f58da528faebdb620.jpg1f18d13a71c3bd106dc2247550e9dcfb.jpgdee7c487afc119f7952d9a63b21d65ba.jpg

post-1347147-1469562400,5068_thumb.jpg

Edytowane przez Konrad Zawadzki

Opublikowano

props za kolor :naughty:


dawaj więcej fotek :D

Opublikowano
  • Autor

props za kolor :naughty:

dawaj więcej fotek :D

Prosisz i masz :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.