Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klimatyzacja Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem tu nowy więc jeśli temat juz był to sorki.

Kupiłem Audi a4 b5 z 1995r z silnikiem 1.6 facet który ją sprzedawał twierdził że posiada ona klime ale w środku jest zwykły sterownik od nawiewu, ale przed chłodnica jest ta "chłodnica" od klimatyzacji. (przepraszam za nazwę ale nie wiem jak to sie nazwywa) do kolektora też jest cos podłączone,przewody sa a sterwnika brak stąd pytanie czy wystarczy sterownik i nabic klime czy cos jeszcze i czy to w ogole jest klima.

Opublikowano

o jakim kolektorze jest mowa i co jest podłączone ?

Opublikowano
  • Autor

O tym zaraz za blokiem silnika tym poczwurnym i w niego wchodzą jakies kable i przewody takie typowe od kilmy jutro mógłbym wysłać zdjęcia

https://imageshack.us/i/pm8exCkUj

https://imageshack.us/i/plWlJqxWj

https://imageshack.us/i/pnEQEjeIj

https://imageshack.us/i/poVHuTurj

linki do fotek

Opublikowano

Klime masz manualną, włączasz ją tą śnierzynką przy pokrętle od nawiewu.

Sent from out of space.

Opublikowano
  • Autor

dzięki, a czy jest możliwość złożenia zwykłego sterownika?

Opublikowano

Wszystko można, tylko pytanie czy w aucie ktore ma ponad 20lat warto ?

1. Sterowanie kierunkami nawiewu masz na lince wiec trzeba dołożyć silniczki i pewnie całą obudowę nagrzewnicy i parownika.

2. Wiatrak od nawiewu masz 4 zakresowy a ten od wersji z klimatronikiem jest inny.

3. Trzeba założyć czujniki temperatur we wszystkich kanałach wentylacyjnych oraz czujnik nasłonecznienia na kratce nawiewu na szybę.

4. Co do sprężarki klimy to nie wypowiem się bo nie wiem czy jest rożnica pomiedzy klimatronikiem a wersją manualna.

Kiedyś miałem B5 bez klimy i chciałem zamontować ją ale jak zacząłem wszystko analizować to odechciało mi się nawet tej manualnej (jak dobrze pamiętam to skraplacz, parownik i sprężarka pasowały P&P od passata B5 zaś panel sterowania od seata leona pasował z niewielkimi przeróbkami)

Na Twoim miejscu ogarnąłbym to co masz bo zawsze mogłeś nie mieć nawet manualnej :)

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki za info :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.