Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Da się coś zrobić z przetartą skórą na fotelu ?


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

znalazłem ciekawa aukcje, ze skorka do A4 tylko jeden fotel jest przetarty :kwasny: od wsiadania (tak mi sie wydaje), da sie coś z tym zrobić???

jakaś regeneracja, czy coś, no chyba ze sie da dobrac taka skorke, i to przeszyć, jakoś. jak myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry tapicer na fuszke ze swoja skórką zrobi to za 500-600pln z tym że przeszyje Ci boczki z przodu i z tyłu :) Będzie lux :good:

..skąd wy takie ceny bierzecie :blink:

Faktycznie .. najlepije zronić wstawki z nowego materiału :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry tapicer na fuszke ze swoja skórką zrobi to za 500-600pln z tym że przeszyje Ci boczki z przodu i z tyłu :) Będzie lux :good:

..skąd wy takie ceny bierzecie :blink:

Faktycznie .. najlepije zronić wstawki z nowego materiału :wink4:

a orientujesz się może w jakiej cenie by to było, bo tak jak kolegaloco87 mówi to dołoże i kupie w idealnym stanie a tu chopdzi o to żeby tą ładnie zrobić i tanio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest duzo ?

Komplet z boczkami i kierą lewarkiem ręcznym na fanej skórce po calości z mat. to koło 2.5tys. z robotą (ladne szycie profi robota na fuszke) Z alcantarą w środku wychodzi koło 3tyś. Widziałem efekt i szczęka opada :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ale nie chciałbym aż tyle kaski, ładować, może jakbym miał młodszy rocznik bym sie skusil, a tu chodzi tylko o to zeby to sie nie rzucalo w oczy, a tanio bylo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jakie jest przetarcie. Skórę można poddać renowacji, fragmenty przetarte na wylot da się wymienić. Podeślij mi zdjęcia fotela, ocenie co da się zrobić.

Co do nowej skóry to około 2200 zł brutto musisz liczyć za samą średniej jakości skórę samochodową. Najtańsza montowana w audi to 215 zł netto. Więc 2,5 zł za całe auto z robocizną, to dość dziwna cena... No chyba, że samochód jest obijany skórą meblową. :no: Tylko jaki fachowiec, by się na taki zabieg zdecydował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...