Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4-s4 b5 Avant :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich chciałbym przedstawić moja perełke, mam ją nie długo ale już się w niej zakochałem, jeszcze o żaden samochód tak nie dbałem.. Nie chce się z niej wysiadac, cały czas bym jeździł taka sprawia mi przyjemność jazda ta limuzyna, silnik benzynowy 1.8 bez turbo, szczerze mówiąc taki chciałem, bo z tego co wiem wersja z turbo trochę więcej pali i zawsze turbo może się sypnąć, a po moich przeżyciach z samochodami mam dosyć wymieniania wszystkiego pokoleji i wkladania pieniędzy, tylko po to żeby za kolejny tydzień lub dwa znowu coś naprawiać.. Lepiej zainwestować w jakieś dobre koło lub coś równie cieszącego oko.

Więc tak jest to:

Audi a4-s4 b5 Avant

Rok: 2000

Silnik: 1.8 20v 125 km

Przebieg: ok. 232 000km

Felgi aluminiowe 16"

Dz za uwagę :-P

Pozdro!

Opublikowano

Zdjecia panie zdjecia

Opublikowano

A zdjęcia gdzie?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

1.8 s4?? chyba pakiet s4 ale bez zdj tego sie nie dowiemy :wink:

Opublikowano
  • Autor

1.8 s4?? chyba pakiet s4 ale bez zdj tego sie nie dowiemy :wink:

Taak kolego chodzi mi o pakiet wizualny, nawet w brifie mam napisane a4-s4 ;-)

Narazie tylko jedno jak bede miał chwile czasu to wrzuce więcej :)DSC_1838_1.jpghow to screenshot on windows 7

Opublikowano

Tutaj nie ma niestety nic z S4 ;)

Tak wygląda S4:

audi-s4-b5-avant-01.jpg

Edytowane przez enczu

Opublikowano

1.8 s4?? chyba pakiet s4 ale bez zdj tego sie nie dowiemy :wink:

Taak kolego chodzi mi o pakiet wizualny, nawet w brifie mam napisane a4-s4 ;-)

Narazie tylko jedno jak bede miał chwile czasu to wrzuce więcej :)DSC_1838_1.jpghow to screenshot on windows 7

a czasem handlarz ci glupot nie wcisnoł bo tu niewidze nic co ma wspolnego z s4 :grin:

Opublikowano

Z tego co czytałem to pakiet s-line był chyba od wersji b6 w górę ? Chyba, że kupując w salonie, właściciel mógł sobie dobrać dodatki stylistyczne od s-line takie jak czarna podsufitka czy fotele lub kierownice. Jeśli się mylę to poprawcie mnie.

Opublikowano

s line byl w b6 a s5 jw.......spoko mnie tez nawrocili na tym forum :grin:

Opublikowano
  • Autor

Ee.. Tam się czepiacie :-P ja się na Audi wogole nie znam jestem świerzaczek w tym temacie ;-)

Opublikowano

to popraw temat

Opublikowano

Ee.. Tam się czepiacie :-P ja się na Audi wogole nie znam jestem świerzaczek w tym temacie ;-)

To tu się dużo dowiesz.. I tak jak kolega wyżej popraw temat.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie wiadomo jak środek ale wydaje mi się, że to zwykły polift bez fajerwerek ale jak każda zdrowa buda ma potencjał :) Jakieś plany?

Edytowane przez enczu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.