Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Czy przewody hamulcowe mogą blokować koła ?


radzisz22

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 samochod skode felicje rok 2000 mam problem z hamulcami. Zamieszczam tutaj wiadomosc gdyz nie moge uzuyskac info na zadnym forum od skody-powod nie dzialaja tak dobrze i nie sa popularne jak te od a4:) Blokujac mi przednie kola mam wymienione nowe lozyska tloczki prowadnice caly zestaw naprawczy i nic nie dalo. Mam wszystkie nowe rzeczy oprocz przewodow hamulcowych czy one moga blokowac kola?sa gumowe dzieki za info i sorry ze na tym forum ale nie moge uzyskac odpowiedzi licze na wasza pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys w eskorcie tez wszystko wymienilem i okazalo sie ze gomowe wezyki zpecznialy od srodka i nie odbijal hamulec!wymienilem na konu i pomoglo!

miałem podobny przypadek,także bardzo prawdopodbne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj kupiłem już przewody zgodnie z wasza sugestią. Na dniach spróbuję wstawić. Oczywiście że dam znać, wówczas może komuś kto znajdzie się w podobnej sytuacji będę mógł pomóc. Nawet jak to pomoże jednej osobie warto było założyć tego posta. Poki co dzięki za rady i pozdrawiam[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 21:03_________________________________________________wymienilem tydzien temu przewody wszystko wrocilo do normy kola nie sa zblokowane i samochod zaczal malo palic. Reasumujac stare przewody mimo ze nie maja wyciekow itd w srodku moga sparciec przez co plyn sie nie cofa i blokuje kola. Mam nadzieje ze sie komus przyda to w przyszlosci kto bedzie mial podobny problem co ja pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...