Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spadek mocy od 3 tys obrotów 1.9 TDI ATJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

Mam problem od pewngo czasu. Otóż powyżej 3 tys obrotów autko traci moc powoli.

SIlnik 1.9 TDi ATJ Quattro. Mody:

- Turbo od AVF
- Dolot z kwasówki
- Fmic
- Zaślepiony EGR
- Mapsensor AWX
- Kolektor ssący AWX
- Wirus
- Wycięty katalizator

W ostatnim czasie zregenerowałem pompowtryski i wyczyściłem turbo bo wieszała się geometria.

W pełni radości pojechałem na korektę i wyszło:

wykres.jpg

Powinno wyjść trochę więcej. Autko przestaje przyspieszać powyżej 3 tys.

Zdjąłem pokrywę we wtorek i okazało się coś takiego:

IMG_2769.jpgIMG_2770.jpgIMG_2771.jpgIMG_2767.jpg

Jeden pompowtrysk jest inny (od 1.9 tdi 105 ps lub 1.4 tdi). Nie mam pojęcia jak to się stało że tego nie zauważyłem przed oddaniem do regeneracji


Włożyłem pompkę od AJMa i niestety problem nie ustał może autko jest troche bardziej dynamiczne i ciut więcej dymi ale nic więcej się nie poprawiło. Auto nie dymi, nie bierze oleju.


Ktoś ma jakiś pomysł czym to może być spowodowane. Wyśle pompki na sprawdzenie do Nadarzyna ale potrzebuje jeszcze jakiś punkt zaczepienia w razie co.



Edytowane przez Mordeliuss

Opublikowano

Sprawdź kąt wtrysku

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli chodzi o synchronizacje wału z wałkiem to jest 0.

Pompki wyregulowane. I według firmy która je regenerowała wszystkie parametry maja w normie.

Edytowane przez Mordeliuss

Opublikowano

a przed regeneracją pompek było normalnie? Bo mi się wydaje że to właśnie wina źle wyregulowanych pompek.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie przed regeneracją był ten sam objaw z tym że od 2 tys do 3 tys obrotów dochodziło drżenie. A teraz po regeneracji drżenie ustało ale jak nie jechał tak nie jedzie.

Opublikowano

Zrób logi dynamiczne i wrzuć na forum kanały 01, 03, 04, 08 i 11

Opublikowano

popraw linki bo otwierają FB.

Opublikowano

popraw linki bo otwierają FB.

Wystarczy nacisnąć ''wyświetl link''

Opublikowano
  • Autor

DYNAMICZNE:
Grupa 001: http://vaglog.pl/log_276198.html
Grupa 000: http://vaglog.pl/log_276199.html
Grupa 004: http://vaglog.pl/log_276200.html
Grupa 003: http://vaglog.pl/log_276201.html
Grupa 008: http://vaglog.pl/log_276202.html
Grupa 010: http://vaglog.pl/log_276203.html
Grupa 011: http://vaglog.pl/log_276204.html
Grupa 013: http://vaglog.pl/log_276205.html
Grupa 018: http://vaglog.pl/log_276206.html
Grupa 023: http://vaglog.pl/log_276207.html

BASIC SETTINGS:
Grupa 003: http://vaglog.pl/log_276196.html
Grupa 004: http://vaglog.pl/log_276195.html
Grupa 011: http://vaglog.pl/log_276194.html
Grupa 000: http://vaglog.pl/log_276197.html

STATYCZNE:
Grupa 023: http://vaglog.pl/log_276192.html
Grupa 004: http://vaglog.pl/log_276191.html
Grupa 018: http://vaglog.pl/log_276190.html
Grupa 013: http://vaglog.pl/log_276189.html
Grupa 001: http://vaglog.pl/log_276187.html
Grupa 000: http://vaglog.pl/log_276188.html
Grupa 003: http://vaglog.pl/log_276186.html
Grupa 007: http://vaglog.pl/log_276193.html

Linki poprawione.

Nie mam pojęcia czym udowodnić to że pompki dają za mało paliwa i zakład niedostatecznie dobrze wykonał regenerację.

Ktoś ma jakiś pomysł?

Edytowane przez Mordeliuss

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jakieś błędy na vagu? Wywala tryb awaryjny?

Opublikowano
  • Autor

Nieeee, żadnych błędów na vagu żadnego trybu awaryjnego.

Na koncówkach AL wyszło mi 160 koni na moim setupie więc to straszna bieda.

Edytowane przez Mordeliuss

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.