Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Problem z hamowaniem


piotrekaudia4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moja a4 mianowicie 2 kola z przodu zaczynaja mi hamowac wydaje mi sie ze pompa dziala i servo tez bo jak jest zimny to nie hamuje dopiero po kilku hamowaniach podczas jazdy. jak go zgasze i nacisne kilka razy to pedal twardnieje jak go odpale to ladnie opada wiec servo dziala, dodam jeszcze ze wymienialem klocki i tarcze w marcu. aha i jeszcze jedno pedal hamulca bierze bardzo wysoko delikatnie nacisne i auto staje. Pozdawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobnie w B5

a mianowicie po dłuższym postoju czasami ( bo nie zawsze tak jest a wręcz rzadko) podczas pierwszego hamowanie pedał ucieka mi w podłogę a samochód owszem hamuje ale droga hamowania jest tak długa jak bym na biegu jałowym jechał i czekał aż się zatrzymam. Po kilkukrotnym hamowaniu ( 3 razy) problem znika. i teraz już dla zasady jak wsiadam to sprawdzam czy mam hamulce bo już raz miałem sytuacje że się na skrzyżowaniu zatrzymałem a nie przed nim :( dobrze że nic się nie stało

wymieniłem płyn hamulcowy znajomy oglądał hamulce i nic nie zauważyliśmy.

czekam na jakieś małe podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem z doswiadczenia... menda mi tez nie hamowała. klocki nowe, tarcze niestare, a pedal potrafil wchodzic do podologi. pojechalem do mechanika i okazalo sie ze gumowe rurki od serwa pekly(bo lubia). wymiana 50zl i hamuje pieknie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...