Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passerati by Pajda B6 VW 4Motion/HighLine/178ps->395Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przód też masz zrobiony? Nie boisz się o dowód?

Opublikowano
  • Autor

Przód też masz zrobiony? Nie boisz się o dowód?

Oczywiście [emoji1] tylko słabsza folia, na żywo wygląda to o wiele lepiej niż na foto

Strachu i pieniędzy to ja nigdy nie miałem [emoji6]

Opublikowano

No i to mi sie podoba. :D

Opublikowano

Przód też masz zrobiony? Nie boisz się o dowód?

Oczywiście [emoji1] tylko słabsza folia, na żywo wygląda to o wiele lepiej niż na foto

Strachu i pieniędzy to ja nigdy nie miałem [emoji6]

:thumbup1:

Opublikowano

Pajda widzę że nawet mój paździerz się na fotach znalazł :grin:

Szybki ładnie wyszły, tylko obniż go trochę tak jak ci z Majkim mówiliśmy i będzie miodzio :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak bym chciał sportowy wóz to było kupił M5

To mam być rodzinne kombi

Opublikowano

Przecież to jest rodzinne kombi

vw-volkswagen-passat-b6-break-sedan-avan


:jerk:

Opublikowano

no fajny pasek :wink: miejsca pewnie wiecej jak w a4 :wink:

Opublikowano
  • Autor

no fajny pasek :wink: miejsca pewnie wiecej jak w a4 :wink:

No pewnie ze więcej

Przecież to jest rodzinne kombi

vw-volkswagen-passat-b6-break-sedan-avan

:jerk:

R-line wygląda za***iście [emoji7]
Opublikowano

Przód też masz zrobiony? Nie boisz się o dowód?

Oczywiście [emoji1] tylko słabsza folia, na żywo wygląda to o wiele lepiej niż na foto

Strachu i pieniędzy to ja nigdy nie miałem [emoji6]

przybij piątkę :P

13335554_1104175139647963_77647909001767

jak robić szyby to tylko wszystkie ;) ... co do paska najważniejsze, że 4 łapy... ale szkoda, że bez DSG... ;)

Opublikowano
  • Autor

Wpadło PL do navi + nowy software + nowe mapy z lektorem pl :-)

e1a28e22947935b2bd00f990a3fd2f27.jpg

356882450bb135cfa2fe31b86b49ca2f.jpg

Opublikowano

Zostawię coś, aby obserwować :)

...pasek, tonie dla mnie auto, ale bezawaryjności to ja życzę, bo wypas to tu jest konkretny :D

Opublikowano

pajda mapki i softa masz gdzieś na płycie czy u kogoś robiłeś?

Opublikowano
  • Autor

pajda mapki i softa masz gdzieś na płycie czy u kogoś robiłeś?

Robiłem u gościa w Gliwicach
Opublikowano

Przecież to jest rodzinne kombi

vw-volkswagen-passat-b6-break-sedan-avan

:jerk:

R-line wygląda za***iście [emoji7]

Zgadzam się z tym !!!

i dlatego ja takiego kupiłem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przecież to jest rodzinne kombi

vw-volkswagen-passat-b6-break-sedan-avan

:jerk:

R-line wygląda za***iście [emoji7]

Zgadzam się z tym !!!

i dlatego ja takiego kupiłem :decayed:

A wątek masz założony?
Opublikowano

nie

Opublikowano
  • Autor

nie

No to daj foty jak wygląda twoje wozidło
Opublikowano

Identycznie jak na tej focie u góry tyle, że mój jest w innym kolorze :wink:

Edytowane przez A-rek

Opublikowano
  • Autor

Piękny kolorek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.