Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swiatla dzienne drl


PolaczeKAudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Znacie e kogoś godnego polecenia ktos kto mi rozklei reflektor ? Chcę tam wsadzić pasek Led . Jak stoi cena robocizny ? Mam 2 do zrobienia jeśli się mi spodoba beda kolejne dwie :)) okolice Zakopanego i dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób chcesz ten pasek ułożyć i jaki to pasek? Jeśli zamierzasz coś konkretnego to nie musisz czytać dalszej części postu.

W linku pokazałeś paski led w co najmniej 4 różnych technologiach. Który zamierzasz wykonać?

Jeśli jednak zamierzasz kupić pasek led w Ciastoramie i wkleić go na klej na ciepło to czytaj dalej.

1) Bo to nielegalne.

2) Bo to nielegalne.

3) Bo to nielegalne.

4) Bo są gotowe lampy z paskiem, ale tam robią za pozycje a nie DRL. Nie, nie ma lamp do B5 z paskiem z homologacją na dzienne.

5) Bo samoróbka to będzie wieś tuning.

Ad 5) A wiocha będzie jeszcze większa bo nie zrobisz tego w żaden sensowny sposób. - Zadziw mnie efektem.

Tutaj masz piękny przykład.

20121821055_791d08c943_b.jpg

Twój cyrk, Twoje małpy, rób co chcesz.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się wywyzszal czy coś , ale to zdjęcie lampy jest robione własnoręcznie z grupy Leona więc nie rozumiem tej nielegalnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o wykonanie bo zdjęcie to zdjęcie a chętnie zobaczyłbym to na żywo.

Jakakolwiek ingerencja w przedmiot posiadający homologację, w tym wypadku lampę posiadającą homologacje na takie czy owakie rodzaje świateł, powoduje ich utratę.

Tak, większość diagnostów podbije ci nawet ulep z kilku samochodów, dla nich to pieniądz a ew. utrata D.O. to Twój problem i kolejny pieniądz dla diagnosty, który wypnie się i powie, że na przeglądzie tych lamp nie miałeś.


Rób i pokaż efekty.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbije na priva jeśli już będzie gotowe :D temat do zamknięcia. Dzięki za radę wyrozumiałośc i motywację ✅???

Eszcze jedno pytanie nie chce zakładać nowego postu Ale wczoraj patrzyłem sobie bezpieczniki i patrzę i obok układu kierownicy pod tapicerka widzę diode od czegoś ona może być? http://www58.zippyshare.com/scaled/opZg77jq/file.html[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wygląda na jakieś ori rozwiązanie? Czy raczej jak coś dokładanego? A masz dołożony alarm? Może ktoś nie chciał wiercić otworu na led i tak zostawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...