Wymiana Głośników na B&O

pawelekrab

Witam,

Mam w samochodzie MMI 3G HIGH. Czy da rade podmienić same głośniki które już są na B&O a w przyszłości podpiąć suba i reszte gratów? Czy może do tych głośników trzeba jakieś inne przewody podłączać?

Witam,

A jakie jest teraz nagłosnienie ?

Witam,

A jakie jest teraz nagłosnienie ?

Chyba standardowe. chyba 10 tych glosniczkow jest

Jeszcze zapytam dla pewności według tego co znalazłem w etc glośniki z systemu B&O posiadają kod wyposażenia z oznaczeniem 9VK. Czy dobrze zauważyłem że nie wszystkie głośniki trzeba wymieniać i niektóre są takie same?

Czy jeśli będę później chciał dołożyć wzmacniacz do głośników też trzeba będzie dodatkowo przewody ciągnąć czy już nie?

Spalił mi się głośnik lewy przedni - radio concert. Patrząc na ceny na allegro (30zł) może warto odrazu coś lepszego wsadzić. Może ktoś polecić głośnik, który pójdzie plug and play bez kombinowania?

Jakbym coś wymieniał to dwa wymienie i na lewą i prawą stronę przecież nie kupie jednego :)

Hej wygląda na to że ten typ tak ma u Mnie też padł lewy przedni w drzwiach :-)

wymieniłem w obydwu przednich drzwiach na JBL CS 760C zestaw zwiera 2 głośniki basowe plus zwrotnice i tweetery plus dystanse z MDF

i powiem tak warto było !!!

grają dużo dużo lepiej niż oryginałe fajny i czysty bas + zwrotnice i tweetery w zestawie które zamontowałem w blendy przy lusterkach

Edytowane przez Tiesto_23

Ja dzisiaj podjadę do sklepu car audio gdzie robią grube modyfikacje, zabudowy za grubą kasę i zapytam co on mi doradzi do 1000zl z robotą jak już pozakładam to dam znać czy warto było.

czy jest jakaś różnica w basie między sub 8K9035382B b&o - a sub 8K9035382 ????

A czy Subwoofer B&O będzie grał jak podłączy się go zamiast standardowego Suba?

6 godzin temu, dembu19 napisał:

A czy Subwoofer B&O będzie grał jak podłączy się go zamiast standardowego Suba?

A czemu ma nie grać :)

A czemu ma nie grać [emoji4]

Myślałem, że moze mają inne kostki lub np. Wbudowany wzmacniacz. Czysto jest pług and play? Czy taki sub b&o pasuje w to samo miejsce przy kole zapasowym ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odgrzebuję. Czy wymagane są przeróbki zamieniając sam wzmacniacz 8R1035223A na ten z B&O? Czy gra nie warta zachodu?