Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana Głośników na B&O

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam w samochodzie MMI 3G HIGH. Czy da rade podmienić same głośniki które już są na B&O a w przyszłości podpiąć suba i reszte gratów? Czy może do tych głośników trzeba jakieś inne przewody podłączać?

Opublikowano

Witam,

Mam w samochodzie MMI 3G HIGH. Czy da rade podmienić same głośniki które już są na B&O a w przyszłości podpiąć suba i reszte gratów?

A jakie jest teraz nagłosnienie ?

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Mam w samochodzie MMI 3G HIGH. Czy da rade podmienić same głośniki które już są na B&O a w przyszłości podpiąć suba i reszte gratów?

A jakie jest teraz nagłosnienie ?

Chyba standardowe. chyba 10 tych glosniczkow jest

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze zapytam dla pewności według tego co znalazłem w etc glośniki z systemu B&O posiadają kod wyposażenia z oznaczeniem 9VK. Czy dobrze zauważyłem że nie wszystkie głośniki trzeba wymieniać i niektóre są takie same?

Czy jeśli będę później chciał dołożyć wzmacniacz do głośników też trzeba będzie dodatkowo przewody ciągnąć czy już nie?

Opublikowano

Wszystkie głosniki sa inne .

Dodatkowe przewody trzeba ciagnac do brakujacych glosników

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Spalił mi się głośnik lewy przedni - radio concert. Patrząc na ceny na allegro (30zł) może warto odrazu coś lepszego wsadzić. Może ktoś polecić głośnik, który pójdzie plug and play bez kombinowania?

Opublikowano

A co Ci da jeden glosnik ...

Opublikowano

Jakbym coś wymieniał to dwa wymienie i na lewą i prawą stronę przecież nie kupie jednego :)

Opublikowano

Spalił mi się głośnik lewy przedni - radio concert. Patrząc na ceny na allegro (30zł) może warto odrazu coś lepszego wsadzić. Może ktoś polecić głośnik, który pójdzie plug and play bez kombinowania?

Hej wygląda na to że ten typ tak ma u Mnie też padł lewy przedni w drzwiach :-)

wymieniłem w obydwu przednich drzwiach na JBL CS 760C zestaw zwiera 2 głośniki basowe plus zwrotnice i tweetery plus dystanse z MDF

i powiem tak warto było !!!

grają dużo dużo lepiej niż oryginałe fajny i czysty bas + zwrotnice i tweetery w zestawie które zamontowałem w blendy przy lusterkach

Edytowane przez Tiesto_23

Opublikowano

Ja dzisiaj podjadę do sklepu car audio gdzie robią grube modyfikacje, zabudowy za grubą kasę i zapytam co on mi doradzi do 1000zl z robotą jak już pozakładam to dam znać czy warto było.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

czy jest jakaś różnica w basie między sub 8K9035382B b&o - a sub 8K9035382 ????

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A czy Subwoofer B&O będzie grał jak podłączy się go zamiast standardowego Suba?

Opublikowano
6 godzin temu, dembu19 napisał:

A czy Subwoofer B&O będzie grał jak podłączy się go zamiast standardowego Suba?

 

A czemu ma nie grać :)

Opublikowano
 
A czemu ma nie grać [emoji4]


Myślałem, że moze mają inne kostki lub np. Wbudowany wzmacniacz. Czysto jest pług and play? Czy taki sub b&o pasuje w to samo miejsce przy kole zapasowym ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 5 lat później...
Opublikowano

Odgrzebuję. Czy wymagane są przeróbki zamieniając sam wzmacniacz 8R1035223A na ten z B&O? Czy gra nie warta zachodu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.