Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podatek od "starych" aut

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać,

Czytaliscie lub zasłyszeliście o tym genialnym pomysle? :

https://bezprawnik.pl/podatek-samochody-10-letnie-starsze/

wychodzi na to, że wszystko co starsze od A4 B7 zapłaci spory podatek bo w opinie państwa to : stary" samochód.... Ehh wyjdzie na to, ze człowiek bedzie musił kupić opla, koreańczyka lub fiata z rocznika 2012 aby mieć na kilka lat spokoju...

Opublikowano

Ściema, a nawet jakby wprowadzili to wykosi to przynajmniej te najgorsze wraki.

Opublikowano

Powitać,

Czytaliscie lub zasłyszeliście o tym genialnym pomysle? :

https://bezprawnik.pl/podatek-samochody-10-letnie-starsze/

wychodzi na to, że wszystko co starsze od A4 B7 zapłaci spory podatek bo w opinie państwa to : stary" samochód.... Ehh wyjdzie na to, ze człowiek bedzie musił kupić opla, koreańczyka lub fiata z rocznika 2012 aby mieć na kilka lat spokoju...

Wg "plotek" to i za takiego zapłacić minimum 200 +.

Opublikowano

Ja tam jestem za tym żeby niektóre auta poszły na złom, ale nie dlatego że są stare, ale dlatego że są np zgnite lub zrobione z dwóch, przez co zagrażają bezpieczeństwie.

Sam jestem zwolennikiem klasyków i fajnie jest widzieć na ulicach samochody z historią ale utrzymane w dobrym stanie.

Po drugie to jaki procent Polaków ma auta młodsze niż 10 lat ? Z 70% ludzi w tym kraju ma starsze auta bo ich nie stać na inne, owszem mogli by nałożyć taki podatek ale dając jednocześnie ludziom możliwośc finansową na kupno młodszych aut.

Tak samo jak ta podwyzszka z LPG którą chcą wprowadzić. Żeby płacić za odpad z rafinowania benzyny 3 zł ?

Niektórzy dojeżdżają do pracy po 50km, mają rodzine i jedne źródło utrzymania, dlatego moją stary samochód w gazie żeby jakoś zaoszczędzić na transporcie a nasz rząd chce ostatnie pieniądze ukraść.

Jak dla mnie to zwykli złodzieje i oszuści

Opublikowano

Odkąd pamietam to każda nowa władza chciała takie cos wprowadzić i zawsze był to pomysł spalony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.