Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podatek od "starych" aut


icemerc

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać,

Czytaliscie lub zasłyszeliście o tym genialnym pomysle? :

https://bezprawnik.pl/podatek-samochody-10-letnie-starsze/

wychodzi na to, że wszystko co starsze od A4 B7 zapłaci spory podatek bo w opinie państwa to : stary" samochód.... Ehh wyjdzie na to, ze człowiek bedzie musił kupić opla, koreańczyka lub fiata z rocznika 2012 aby mieć na kilka lat spokoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema, a nawet jakby wprowadzili to wykosi to przynajmniej te najgorsze wraki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać,

Czytaliscie lub zasłyszeliście o tym genialnym pomysle? :

https://bezprawnik.pl/podatek-samochody-10-letnie-starsze/

wychodzi na to, że wszystko co starsze od A4 B7 zapłaci spory podatek bo w opinie państwa to : stary" samochód.... Ehh wyjdzie na to, ze człowiek bedzie musił kupić opla, koreańczyka lub fiata z rocznika 2012 aby mieć na kilka lat spokoju...

Wg "plotek" to i za takiego zapłacić minimum 200 +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za tym żeby niektóre auta poszły na złom, ale nie dlatego że są stare, ale dlatego że są np zgnite lub zrobione z dwóch, przez co zagrażają bezpieczeństwie.

Sam jestem zwolennikiem klasyków i fajnie jest widzieć na ulicach samochody z historią ale utrzymane w dobrym stanie.

Po drugie to jaki procent Polaków ma auta młodsze niż 10 lat ? Z 70% ludzi w tym kraju ma starsze auta bo ich nie stać na inne, owszem mogli by nałożyć taki podatek ale dając jednocześnie ludziom możliwośc finansową na kupno młodszych aut.

Tak samo jak ta podwyzszka z LPG którą chcą wprowadzić. Żeby płacić za odpad z rafinowania benzyny 3 zł ?

Niektórzy dojeżdżają do pracy po 50km, mają rodzine i jedne źródło utrzymania, dlatego moją stary samochód w gazie żeby jakoś zaoszczędzić na transporcie a nasz rząd chce ostatnie pieniądze ukraść.

Jak dla mnie to zwykli złodzieje i oszuści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd pamietam to każda nowa władza chciała takie cos wprowadzić i zawsze był to pomysł spalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...