Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak kata i dźwięk poloneza AEB


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Wyciągnąłem dzisiaj kata i wstawiłem DP. Jednak sam dźwięk turbiny mi nie przeszkadza, ale dźwięk w tłumiku środkowym sprawia jakby coś pierdziało metalicznie :D. Tłumiki są dobre szczelne. Co myślicie o zastosowaniu jakiegoś tłumika dodatkowego pomiędzy siatką a tłumikiem środkowym? Ma to sens. Dźwięk w tym momencie jest straszny :D. Pozdrawiam

Jakby co to dodam że założyłem tłumik z A3 1.8 środkowy o numerach 1J0253209. Różnica jest żadna :D. DP Montuj mówili, Będzie lepiej mówili :D.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy AEB to jakieś felerne nie jest pod tym względem.

Czujesz ten hałas w środku przy zamkniętych szybach?

Ja zamontowałem sobie tłumik przelotowy od gruchota i nie ma takiego metalicznego walenia jak miałem w AEB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobiłem, ja tam miałem wybity wkład i pustą puchę, ale miałem jakieś felerne słabo wyciszone AEB i było to słychać mocno w środku.

Jak nie słychać w środku to nie ma się czym za mocno przejmować według mnie. Na zewnątrz nie siedzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku tragedii nie ma. Gorzej jak ludziska patrzą co to za polonez jedzie :-D a to tylko stare audi heh. Jak wszystko będzie szczelne to założę tego kata z powrotem i będzie święty spokój. Ja myślałem że ten kat to padaka. Okazało się że jest jak nówka i nie wiem czy nie był wymieniany :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też jak nówka, te katy nie padają tak szybko jakby się mogło wydawać. Chyba musiałoby coś być mocno niehalo z układem, żeby szybko się zapchał/wypalił kat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...