Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody

jaki znaczek zamontować?? 39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki znaczek zamontować??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja najdroższa furka :notworthy: :notworthy: :notworthy::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

dokonane zmiany: :rolleyes:

dodane cb radio president harry II z asc a do tego antenka sirio 5000 performer

zmieniony grill ;(

usunięte z klapy znaczki

zakupione nowe lusterka

subwoofer infinity ref 1250w 300mm

sprężyny obniżające czekające na montaż :rolleyes:

planowane modyfikacje: :>

dodanie podłokietnika

aluramki na zegaray

zmiana świateł przednich i tylnych

xsenony

zmiana wycieraczek na ori. valeo silencio xtrm

zmiana radyjka na alpine

gałka podświetlana

felgi 18cai

malowanie

zmiana zderzaków

dolot powietrza

przyciemnienie szyb

no i może zmiana kiery :cool1:

To narazie tyle co mi przychodzi do kłowy :tongue4:

Co o tym sądzicie??

co można jeszcze zmienić?

Wszelkie opinie mile widziane :notworthy:

własnoręcznie robione listwy z kwasówki :lol:

34rvn6h.jpg

6z0bpe.jpg

aktualne wnętrze

e5gz09.jpg

skromny silniczek :D

344y5mo.jpg

lampki po małych modach :dance2:

bezuwg.jpg

fu2il4.jpg

15q7kew.jpg

View My Video

pozycja i stop znajduje sie aktualnie na dole i efekt w nocy porażający :yahoo:

f57c83ed490fd7d8med.jpg

97f1db11d5be9904med.jpg

5997d9d90f2c5784med.jpg

42dc8945a608d5e1med.jpg

c9c56b70b3d6ad6emed.jpg

becf1af3f7d49f96med.jpg

33a4a9780a57f316med.jpg

fd58430e19315b39med.jpg

64d775b8dd795119med.jpg

b5c0a23f562456ddmed.jpg

Opublikowano

kolorek spoko:) nie lezy mi jednak ten grill i brak OOOO na tylnej klapie:)

malowanie dwukolorowe tez niebardzo :no:

Opublikowano

To co kolega wyżej zauważył mi sie ten grill jakoś nie widzi :confused4:

Dwukolorowe malowanie czyli na jakie ?? :rolleyes:

Ale kolejny AHL na forum :good:

Reszta modów na +

Opublikowano

ładne, ale inwestować w 100 konne auto? Twoja sprawa, po mojemu szkoda zachodu

Opublikowano
  • Autor

co do oooo na klapie to niestety już tego nie było gdy ją sprowadziłem i gril tak samo już był:no:

a co do tego malowania to chciałem tylko przepalować daszek na czarno :mysli:

Opublikowano

a gril to jak w lanosie :wallbash:

Opublikowano

heh fajne podejscie do sprawy :blink:

czyli chyba na wszystkie inne AFF, AHL, AFN, AVG szkoda zachodu bo dysponuja podobna moca;p

Opublikowano

grill, brak OOOO :thumbdown: planowane mody na plus, ale zmiana gałki biegów na podświetlaną juz nie :thumbdown:

Opublikowano

ładne, ale inwestować w 100 konne auto? Twoja sprawa, po mojemu szkoda zachodu

W 150 konne 1.8T też nie ma co inwestować jakby je porównać z RS6 :wink4: Każdy wydaje kase na co chce.

Najważniejsze że sie właścicielowi podoba i będą go cieszyć kolejne mody.

Opublikowano
:good: ladne kolka, mala gleba i bedzie piknie;) :cool1:
Opublikowano

zalezy kto co lubi:) jesli lubisz jezdzic w miare komfortowo i nie pocic sie najezdzajac na studzienki to proponuje -20 lub -30mm wtedy juz autko ladnie wyglada i przy 17" wyglada to naturalnie a nie jak koza;)

Opublikowano

gril i brak znaczka na klapie to minus

zmiany: galka biegow, to tez nie znajlepszy pomysl

ciekawe jakie chcesz zderzaki zapodac, no i dolot powietrza...

a ogolnie autko jest spoko :good: jesli nie przesadzisz to bedzie spoko :wink4:

Opublikowano
  • Autor

też tak myślałem że 30mm to max bo 40 to może może ale gorzej już z komfortem i ogólnie z jazdą[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 22:55_________________________________________________widziałem zderzak taki z dużym grillem al to znaczna przesada więc poluje na zderzaczek od wersji s[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 22:57_________________________________________________ogólnie mówiąc to autko ma być lekko zmodyfikowane i w czystej formie :>

Opublikowano

i tak trzymaj kolego!

Opublikowano
W 150 konne 1.8T też nie ma co inwestować jakby je porównać z RS6 wink4 Każdy wydaje kase na co chce.

o tym mówię i dlatego nie pcham kasy, z RS6 jako przykład trochę przesadziłeś :wink4: ale takie 2,7 bi to jest w zasięgu wielu osób :hi:

Opublikowano

Ja mam - 40 mm na czerwonych sprezynach i komfort wcale nie ucierpial a za to na zakretach to jest inna bajka niz na seryjnym zawiasie.

Pozatym wyglada duzo lepiej bo ta dziura pomiedzy kolem a nadkolem na seryjnej wysokosci troche mnie przerazala :>

Opublikowano
  • Autor

a co powiecie na to żeby ten grill od lanosa przemalować narazie na czarno??[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 09:40_________________________________________________a prz tych 40mm jakie masz fele??

Opublikowano

mozesz na jakis czas przemalowac. ale poszukaj co w sylu ORI czyli gril poliftowy, od S4 albo od RSa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.