Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody

jaki znaczek zamontować?? 39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki znaczek zamontować??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolejna fajna furka w Poznaniu :good:

co do grilla w kolorze to mi sie nie podoba... tak samo jesli chodzi o podswietlana galke :no: ale o gustach sie nie dyskutuje ;)

szkoda tez ze tylko 1.6 ale skoro wystarcza... :gwizdanie:

zwal na glebe i wsadz dobre kolo-najlepiej 18" i bedzie :kox:

i zapraszamy na spociki :>

Opublikowano
  • Autor

fenks :tongue4: wszyscy się czepiają o ten grill a nic na to nie poradzę bo był taki jak ją kupiłem ale go narazie przemaluje na czarno:)

co do silnika mi to wystarcza a jak już bym miał wybierać to powyżej 2l w dizelku. spoko na wiosnę idą nowe sprężynki a potem ładne kółka 18stki :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

co do silnika mi to wystarcza a jak już bym miał wybierać to powyżej 2l w dizelku.

1.9 w dizloturbinie też daje dużą frajdę :kox:

Opublikowano
  • Autor

co do silnika mi to wystarcza a jak już bym miał wybierać to powyżej 2l w dizelku.

1.9 w dizloturbinie też daje dużą frajdę :kox:

pewnie że daje frajdę :tongue4: ale nie ma to jak nowe a4 avant i do tego 3l w dizlu :dance:

Opublikowano

wracając do wyboru felg to z tych, które zaproponowałeś, osobiście wybrałbym: http://moto.allegro.pl/item506944768_felgi_aluminiowe_18_nowe_vw_audi.html

co do tych felg moze i sie przejadly, jednak spojrz na woz nowaka, i paru innych osob jak te fele sie prezentuja :kox:, do tego jeszcze w polerce :naughty:

Opublikowano

felgi będą albo te albo jakieś ori nówki :cool1:

masz juz jakies na mysli :mysli:, i jaki rozmiar preferujesz, 17", czy bedziesz uderzał w 18" alo wiecej :gwizdanie:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

chciał bym 18 z tych nowych wzorów audi[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 15:18_________________________________________________koledzy czy jak w bagażniku będzie sub to warto montować w tylnej półce głośniki?? :mysli: dodam i z posiadam suba infinity ref 1250w 300w rms 300mm z wzm monoblokiem infinity 1600a

Opublikowano

a nie masz głsnikow w tylnej polce? :blink:

Opublikowano

podstawowa zasada CAR AUDIO.

masz subwofer nie zakladaj GLOSNIKOW W TYLNEJ POLCE.

Opublikowano

ale seryjne by mogl zalozyc... albo cale naglosnienie bose :evil:

Opublikowano
  • Autor

w niej było coś poważniejszego zamontowane bo widać po śladach w bagażniku :naughty: i Stad nasuwa mi się pytanie cz z seryjnych głośników noki z przodu jest dosyć wyraźny głęboki i czysty bas??

Opublikowano

bez połączenia z tyłem słaby efekt jest...

Opublikowano

oj to muszę rozebrać przód i zobaczyć co tam mam bo jak na serie to to za dobrze gra :tongue4:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 11:16_________________________________________________koledzy co myślicie o tym grillku?? :mysli:

http://www.allegro.pl/item552923095_grill_atrapa_audi_s4_a4_s_line_95_01_pion_chrom.html

wart zakupu :mysli: :mysli:

te pionowe jakieś takie za bardzo chromowe, zobacz jak to wygląda u Topora http://images41.fotosik.pl/3/cd7b3cb8754ef373.jpg, nie wiem czy były różne rodzaje czy ktoś modził :mysli:

Opublikowano

Modzone.. :decayed:

Tasma na metry.. :wink4:

Opublikowano

Modzone.. :decayed:

Tasma na metry.. :wink4:

jak nie klejona to można zdjąć i grill malina :good:

Opublikowano
  • Autor

no własnie mam watpliwości co do tego chromu czy on przypadkiem nie jest jakoś malowany bo nie zbyt widać żeby to było przyklejone :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.