Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody


...:::BRYLANT:::...

jaki znaczek zamontować??  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki znaczek zamontować??



Rekomendowane odpowiedzi

no własnie mam watpliwości co do tego chromu czy on przypadkiem nie jest jakoś malowany bo nie zbyt widać żeby to było przyklejone :mysli:

on jest chyba nakładany, zobacz na alle... jak wygladaja te listwy na metry, maja przekrój U

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem te listwy :tongue4: najlepsze jest to ze ten grill ze znaczkiem kosztuje o 149zł więcej :naughty:

waham się czy go kupić bo jeżeli patrząc na allegro to nie ma więcej grillów w wersji s ;(

czyli wychodzi 550zł, idz do ASO, topor swój kupił za 560zł, nóweczka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz ile kosztuje od rs-a

ja kupiłem używke RSa, na alle... za 240zł, Nowak_zg dał 200zł, ostatnio widziałem wystawiony jest za 300zł, chyba że nówka na alle... za 440zł, a w Aso nie wiem ile kosztuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:15_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item558774310_gril_audi_a4_rs4_94_01_super_okazja.html[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:20_________________________________________________ :wink4:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:20_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item546655715_hit_przepiekny_oryg_grill_atrapa_audi_rs4_a4_b5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

światła i zenon, poprawisz widoczność, grill to dla samego wyglądu, ja mam od Rs4 jeszcze nie zamontowany ale wkrótce, tyle ze mam juz wszystko lampy przod tyl i inne pierdoły :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz ile kosztuje od rs-a

514zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tańszy od s-line :blink: nigdy bym nie przypuszczał

S4 , s-line nie bylo w b5;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to to wiem :tongue4:[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 21:14_________________________________________________Czas coś odświeżyć tutaj :decayed:

na razie coś skromnego nie zamontowanego :gwizdanie:

co o tej przeróbce sądzicie??

21kb78w.jpg

awbwhw.jpg

oczywiście jeżeli grill doczekał by się montażu to zostanie dodany jeszcze znaczek :audi: nieco mniejszy bez tego ani rusz :tongue4:

dorzucę może jeszcze później fotki jak on mniej więcej wygląda na autku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko fotki wrzucę jak go złoże i będzie autko jeszcze ;( inaczej zacznie zbierać kurz na meblach :confused4:

a jutro na pewno wstawię kolejnego moda jak zdążę :)[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 21:06_________________________________________________oto kolejny modzik który zaszedł w autku :naughty:

64m5wk.jpg

23gz2ft.jpg

2lcwhvk.jpg

345oox0.jpg

2n8xaa9.jpg

a297qu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nie widzi mi sie ten grill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to się mówi: "małe jest piękne!" :gwizdanie: tutaj bardziej podoba mi się mały, ale na samochodzie chyba głupio to będzie wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży duży na bank duży... I zmniejsz tą fotę którą masz w podpisie pod profilem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz napisze to co poprzednicy.

samochod jak najbardziej ok ale pozbawiony najwazniejszych znaczkow stanowiacych o sile i pieknosci tych aut.

czyli przedni gril i emblemat audi z tylu!!! ten kto patrzy w lusterka musi czuc respekt ze za nim jada 4tery kolka audi i juz wie ze musi zjechac :> heh. no chyba ze przed toba tez jedzie audi :kox:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...