Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie rejestracji A4 B5 Avant 99' FL


LeitoAE86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zauważyłem, że nie mam podświetlenia rejestracji. Poodkręcałem wkręty i zajrzałem do środka. Okazuje się, że wszystko jest usyfione a na klosikach widać też ślady spalenizny. Wszystko jest przegnite i nie ma gdzie w ogóle włożyć żarówki. Musiała się tam poprzedniemu właścicielowi dostać wilgoć i tyle... Zlookałem więc szybko popularny portal aukcyjny i widzę wiele klosików razem z wkładami i widzę też wersje LEDowe, ale wszystkie wyglądają inaczej jak moje. Zrobiłem research i mam wersję poliftową. Za używane, brudne i ohydne wkłady trzeba płacić po 50zł sztuka, a nowych nie mogę znaleźć. Najchętniej zaadoptowałbym proste wkłady z LED-ami takie ja tu:
http://allegro.pl/lampki-led-podswietlenie-rejestracji-audi-a4-b5-i6028449861.html

Nie chodzi o to, że jestem jakimś fanem LEDów w aucie, ale jak mam płacić 3xtyle za używkę, która jest droższa tylko dlatego, że ma na sobie kilkuletnią warstwę brudu, to sory... W dodatku ja potrzebuję całe wkłady a tego znaleźć nie mogę. W ogóle muszę rozbebeszyć całą tą listwę co znajduje się nad rejestracją. Z tego, co wyszukałem, to muszę zdjąć tapicerkę klapy i od środka to odkręcić, tak?

Moje pytanie brzmi, czy ktoś już próbował zamontować podświetlenie rejestracji przed liftowe do autka poliftowego? Da się to jakoś prosto i trwale "wyrezać"?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego. Ja montowałem u siebie takie lampki. Efekt mega świecą lepiej niż po wpieciu świateł cofania :-) oswietlaja całą tablicę a nie jak te żarówki śmieszne dwa punkty... Co do montażu trochę jest szarpania ale jak masz chęci i czasu to nie problem. Wywalasz wszystko stare z środka tam gdzie lampki do nowych dorabiasz mocowanie typu L wiercisz, dopasowujesz i przykrecasz. Ok 2h roboty z tym miałem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie baw się w używki Ja zakupiłem co prawda do przedlifta ledy z allegro i jest pięknie oświetlone i nowe ale w moim przypadku nie dawali uszczelek wiec wyciąłem na wzór starej.


http://www.fotosik.pl/zdjecie/e6d106af803d8814

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za odpowiedź. Osobiście nie jestem za wielkim fanem oświetlenia LED, ale w zaistniałej sytuacji nie będę przepłacał za wieloletnie warstwy brudu. Osobiście wolałbym już sam żarówki LED, bo wiadomo, że w razie przepalenia lepiej wygląda sprawa naprawy awarii, ale Audi zafundowało nam takie lampki to trzeba sobie jakoś radzić. Kwinto69 dzięki za fotę. Faktycznie mocno dają te lampeczki. Jeśli te moje też tak będą dawać to chyba pomyślę nad jakimś rezystorem, hehe.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za odpowiedź. Osobiście nie jestem za wielkim fanem oświetlenia LED, ale w zaistniałej sytuacji nie będę przepłacał za wieloletnie warstwy brudu. Osobiście wolałbym już sam żarówki LED, bo wiadomo, że w razie przepalenia lepiej wygląda sprawa naprawy awarii, ale Audi zafundowało nam takie lampki to trzeba sobie jakoś radzić. Kwinto69 dzięki za fotę. Faktycznie mocno dają te lampeczki. Jeśli te moje też tak będą dawać to chyba pomyślę nad jakimś rezystorem, hehe.

Pozdro.

Dzięki za pozdrowienia ;) powiem ci że na początku miałem opcje zaklejenia częściowego ale juz sie przyzwyczaiłem myslęże lepsze takie mocniejsze niż niebieskie ledwo dające światełko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze też ostro

U mnie wystarczyło wymienić całe oprawki bez przeróbek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...