Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór subwoofera


ProArmsPolska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Prosiłbym o pomoc w wyborze suba, mam dylemat między

-jbl gtx 1200

-pioneer tsw311s4

Który z tych dwóch ma lepszą jakość dźwięku?

Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jbla kiedyś słyszałem, takie typowe tłuczydło, musisz wiedzieć na czym Ci zależy. Jak chcesz żeby Cię na kilometr było słychać to Jbl jak najbardziej, a jak chcesz mieć w miarę jakoś dźwięku to szukaj czegoś innego. Jeszcze ważne pytanie czym będzie to zasilane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wzmacniacza to jeszcze nie wybrałem, ale suba wezmę chyba tego pioneera. Może masz jakąś propozycję co do wzmacniacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile to ma watt rms ? I też pytanie czy będziesz miał coś podłączone prócz subwoofera pod ten wzmacniacz ? Poszukaj coś np z Ground Zero, Crunch, Rokford Fosgate bardzo dobra firma, ale droga, hertz ewentualnie. Zależy jakim budżetem dysponujesz. Odradzam kupowanie tanich, typu Magnaty, Pejingi, Boszmany czy Blaupunkty. Lepiej pare zł dołożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400W , myślę że wystarczy mi wzmacniacz tylko pod suba, aczkolwiek może być też na przód jak będzie w ciekawej cenie. Szczerze nie chciałbym wydawać 1k na wzmacniacz ale raczej coś bardziej budżetowego ale też nie najgorszego, co byś polecał?

Jeśli dobrze się zorientowałem to sub ma mieć jakoś 1,5-2 x wiecej rms niż wzmacniacz, dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci z czystym sumieniem polecić suba STX . Posiadam u siebie i gra bardzo przyjemnie. Skrzynia zamknięta do niego 30 litrów także miejsca w bagażniku też coś zostaje. Jeśli chodzi o wzmacniacz Carpower HPB1502 radzi sobie z nim bez problemu.

http://stx.pl/w-30-500-2x4-pp.html

Edytowane przez pitasss10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam STXa 10" w zamkniętej skrzyni radzi sobie na prawdę bardzo dobrze. O wiele lepszy wybór niż pajoniery :) z tego co widzę jesteś z jaworzna, jak chcesz to podjedz do mnie i posłuchaj. Przy okazji, bede sprzedawał całe audio :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajonier jest wolnym ciężkim głośnikiem, rap/hiphop ok, ale przy szybszej muzyce będzie się gubił... Jbl bardziej neutralny, ale tez szału nie robi...

Z tańszych to jeszcze powerbass ;-) wzmaka poszukaj może jakiegoś używanego, wyższej półki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hifonics zxi12dual - taki zestaw puściłem ze wzmakiem za 1500 ;) to też czasem warto poszukać gotowych zestawów

132677521_arharne.jpg

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...