Skocz do zawartości
IGNOROWANY

halogen led B7


fafa61

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś wymieniał już halogeny na ledy w B7 ? jakich szukać zamienników . Może jakieś linki z aukcji?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno musisz szukac Ledy w rozsadnej cenie nie zadne tanie bo nie wtrzymaja zbyt dlugo , oraz pytanie czy bedziesz ich uzywac do jazdy dziennej czy poprostu jako halogen , jezeli jako halogen to led rozbija swiatlo i nie beda spelniac swoich warunkow jako halogeny .. jedynie jaki Fallow home bedzie pieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno musisz szukac Ledy w rozsadnej cenie nie zadne tanie bo nie wtrzymaja zbyt dlugo , oraz pytanie czy bedziesz ich uzywac do jazdy dziennej czy poprostu jako halogen , jezeli jako halogen to led rozbija swiatlo i nie beda spelniac swoich warunkow jako halogeny .. jedynie jaki Fallow home bedzie pieknie

hej,

wiesz co, ori mam biksenony dodatkowo drl zakładam tez ledy wraz z postojówkami i myślałem żeby było do kompletu halogeny założyć h11 w ledach. Tak jak napisałeś one służą jedynie do fallow home, bo czasami tylko podczas złej pogody są włączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilka wątków na forum na ten temat ale bardzo starych , kilka osób proponowało cos wrodzaju ksenon look, ale szczerze mówiąc nie bardzo mi to podoba sie . Czy ktoś montował leda H11 w halogeny B7 , moze jakieś namiary macie ? ..zdjęcie etc... z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam montowane Ledy w Renault Laguna II i daja rade szczerze ;) o B7 nikogo nie znam z maniakow bo wiekszosc osob ma duzy fis i blad wyrzuca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co koledzy probowal ktoś juz z tymi LEDami w halogenach.....? Wiem ze w czasie mgły bedzie lipa, ale ori CLH byłby kozacki....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...