Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] BiXenon


bulk_1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam w swojej B7 zwykle ori lampy i zastanawiam sie nad zalozeniem bixenonow ale mam kilka pytan:

- czy przelozenie jest trudne - plug&play czy trzeba cos przerabiac??

- czy zakladaliscie bi/xenony bez spryskiwaczy??

- czy trzeba cos konfigurowac vagiem??

Mysle nad kupnem tego zestawu http://allegro.pl/item487410131_reflektory_bi_xenon_audi_a4_model_b7_od_2005r.html

Czy moze lepiej do starych lamp zalozyc HID'y??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz ukladu samopoziomujacego a zakladam ze gonie masz to bedzeisz oslepial innych - spryskiwacze nie sa az tak wazne ale uklad tak . A co do zamontowania lamp to bylo juz kilku takich wiec albo poszukaj albo zaraz sie zglosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie niech sie wypowie ktos kto zalozyl juz takie lampy w b6/b7 bez tego ukladu samopoziomowania i jak to sie spisuje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja latałem B6 z włożonymi ori bixenonami i nie miałem poziomowania - nikt mi nie mrugał... Moim zdaniem lepszy ori xenon (czy tam Bi) bez poziomowania jak hid w soczewce nie przeznaczonej do xenonu i walącej strugę światła gdzie popadnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja latałem B6 z włożonymi ori bixenonami i nie miałem poziomowania - nikt mi nie mrugał... Moim zdaniem lepszy ori xenon (czy tam Bi) bez poziomowania jak hid w soczewce nie przeznaczonej do xenonu i walącej strugę światła gdzie popadnie...

mogli Ci nie mrugac jak jechales po prostej ale na pralce - czesto to sie u nas zdarza, oslepiales wszystkich rowno . Ja nie bronie tego nikomu(to Wasza sprawa) tylko mam do tego strasznie nerwowe podejscie poprostu kiedys zajade droge takiemu typowi wyciagne go z samochodu i mu napier... :cool1:

juz sie uspokoilem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu kupił reflektory bixenonowe. A co do poziomowania to nie jest ono niewiadomo jak efektywne. Jak masz dużą praczkę to i tak zadziała z opóźnieniem. Dlatego tak czy tak będziesz trochę oślepiał :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepszy ori xenon (czy tam Bi) bez poziomowania jak hid w soczewce nie przeznaczonej do xenonu i walącej strugę światła gdzie popadnie...

Jestem tego samego zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...