Skocz do zawartości
IGNOROWANY

IC zestaw Audi A4 B7 1.9 BKE


kedo666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje pobawić się z mocą w moim silniku i z tego co wiem to dużo się nie zrobi bez jakiegoś dobrego chłodzenia i moje pytanie brzmi czy ma ktoś namiary albo jakieś info na jakiś dobry zestaw dla mnie co warto by zamontować tak żeby wyszło w miarę budżetowo i na te 200 ps wytrzymało i było łatwe w montażu bez większych przeróbek p&p :decayed: Pozdrawiam i czekam na pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno od 2,7 TDI albo 3.0 TDI 2 Intercoolery z orurowaniem i Rurą pod Belkę , :)

nie Polecam od 2,5 TDI bo mają mniejszą wydajność :D

Jednak te komplety troche Kosztują i Może kupisz Jeden Wiekszy Intercooler za dobre pieniądze lecz wtedy jest Gorszy problem z Montażem i Rurami :D troche rzeźby i czasu ale efektownie lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wydaje mi się że nie ma potrzeby pakować coś tak wielkiego tylko coś sprawdzonego co jest dość budżetowe a zarazem lepsze od mojej serii i nie ma dużo dlubania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jeszcze kupić szczelne.. 4xx zł jakiś chinol.. FMIC wychodzi taniej niż 2 ori nowe.

Mam dwa swoje ale nie polecam :P

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej jak będę robił dla siebie projekt i już i tak swoje wsadziłem to nie będę szczędził na części :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz oszczędać to wrzucaj już normalny Fimic jakiejś dobrej firmy , dokup orurowanie będzie dłuzej bawić i wiecej pracy ale efekt końcowy bedzie 50% lepszy niż na ORI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zestaw od Fmic pl za 800 zł od b6 i wszystko odziwo zpasowało w moim b7:-) zestaw wykorzystuje cześć ori układu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zestaw od Fmic pl za 800 zł od b6 i wszystko odziwo zpasowało w moim b7:-) zestaw wykorzystuje cześć ori układu.

podasz link na pw z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na PW. Tak to wygląda . Niestety ciężko upchać halogeny i kratki na tym zestawie :-)

14264131_1249953768411640_51842621908473

14316810_1249953655078318_62308002259350

Edytowane przez danielstol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bajka , aktualnie zbieram info bo muszę to przeciągnąć na kilka miesięcy w przód bo mam inne wydatki i też przemyślenia czy pójść na całość i pompować kasę w to autko , chociaż już trochę włożone :decayed: czy lepiej kupić maksymalnie 2-3 rzeczy żeby wyglądało po prostu seryjnie ale bardzo ładnie i zbierać na coś nowszego i to też jest dylemat na te miesiące przerwy ;):naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na PW. Tak to wygląda . Niestety ciężko upchać halogeny i kratki na tym zestawie :-)

na ori rurach z A6 c7 do ogarnięcia bez problemu, 2 cm miejsca zostają.

BTW: coś krzywy ten dziobek..

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...