Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i jak chętnie przytulibym takie lampki :)

Opublikowano

i jak chętnie przytulibym takie lampki :)

Kerczi , Ty najpierw pomyśl o wygodzie w środku a potem i wyglądzie zewnętrznym :gwizdanie:

tez czekam co sie pojawi :kox:

Opublikowano

i jak chętnie przytulibym takie lampki :)

Kerczi , Ty najpierw pomyśl o wygodzie w środku a potem i wyglądzie zewnętrznym :gwizdanie:

tez czekam co sie pojawi :kox:

Może Kerci jak będzie się ładnie lansował to od razu będzie się lepiej czuł i w "środku" :naughty:

Opublikowano

i jak chętnie przytulibym takie lampki :)

Kerczi , Ty najpierw pomyśl o wygodzie w środku a potem i wyglądzie zewnętrznym :gwizdanie:

tez czekam co sie pojawi :kox:

Może Kerci jak będzie się ładnie lansował to od razu będzie się lepiej czuł i w "środku" :naughty:

Kerci tak ma :naughty:

Opublikowano

Ja bym Kerczi na Twoim miejscu rezał tą elektryke tyłu.

Kto to widział żeby w takim aucie były korby...

To nie jest RS4 w standardzie żeby nie miało tylnej elektryki.. :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 12:57_________________________________________________Nie zapominaj o głównej zasadzie rezacza...

REZAĆ REZAĆ REZAĆ!!

A jak sie nie da czegoś wyREZAĆ to potrzebny jest ktoś kto tego nie wie i to wyREZA :> :> :>

Opublikowano

dobra dobra dacie zyc... powolutko wszystko sie wyreza...a Cuber dobre stolki nie sa zle :)

Opublikowano

dobra dobra dacie zyc... powolutko wszystko sie wyreza...a Cuber dobre stolki nie sa zle :)

Cuber do B6 szukał i szukał i sprzedał :gwizdanie:

Opublikowano

hhahaha...no nie, przez najblizsze 3 lata trzeba jezdzic, za to teraz kupil wypasa na zapas ;p

Opublikowano

Nie zapominaj o głównej zasadzie rezacza...

REZAĆ REZAĆ REZAĆ!!

A jak sie nie da czegoś wyREZA

:polew: I tego trzeba sie trzymać :naughty:

Opublikowano

Siemian ale prawdziwy REZACZ reza sam a nie wywozi wszystko do ASO... ;p :polew: :polew:

Opublikowano

No to mi pojechałeś KERCZI... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

EEE TAM ODRAZU POJECHALES :)

poprostu WYREZANIE CZEGOS SAMEMU jes fajniejsze, wiesz jak sie cieszylem z pierwszej kiery jak sam to zrobilem?!

Moglbym jecac z fotelami do ASO i po problemie, ale tak nie byloby rzezby, rezania no i postow :) a przeciez trzeba gonic Cuberka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

niby tak.

Ale ja narazie oprócz kiery nie wymieniałem niczego co mógłbym sam wyrezać.

No bo przecież hamulców albo lotki z s-linea nie bede sam montował.

O... Zawias w schowku sam kleiłem :>

Opublikowano

niby tak.

Ale ja narazie oprócz kiery nie wymieniałem niczego co mógłbym sam wyrezać.

No bo przecież hamulców albo lotki z s-linea nie bede sam montował.

O... Zawias w schowku sam kleiłem :>

A dlaczego nie???

Hampelki to podnosnik, stare łachy, troche kluczy, ze 3godziny i po rezaniu :)

Ja hampelki bede sam rezał jak mi sie skonczą klocki te co mam :)

Opublikowano

Siemian ale prawdziwy REZACZ reza sam a nie wywozi wszystko do ASO... ;p :polew: :polew:

Bo to jest specjalna odmiana rezacza: ASOREZACZ :naughty::polew:

Opublikowano

nie ufam sobie na tyle żeby samemu grzebać przy uk. hamulcowym...[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 16:14_________________________________________________a po drugie Kerczi ja się położe pod auto a jak wstane to będe miał już całe auto MarWitem oklejone.. i co wtedy :> :> :>

Opublikowano

Siemian ale prawdziwy REZACZ reza sam a nie wywozi wszystko do ASO... ;p :polew: :polew:

Bo to jest specjalna odmiana rezacza: ASOREZACZ :naughty::polew:

nie ufam sobie na tyle żeby samemu grzebać przy uk. hamulcowym...[br]

ASOREZACZ buaaahaha. Nie ufam nikomu, sobie tez nie???? Tam nie ma co spieprzyc, jedyne co mozesz to zapomniec odpowietrzyc ;p

Dopisany: 26 Styczeń 2009, 16:14_________________________________________________a po drugie Kerczi ja się położe pod auto a jak wstane to będe miał już całe auto MarWitem oklejone.. i co wtedy :> :> :>

ahaha, no a jak, reklama dzwignia handlu :), no przeciez bym Ci zaplacil za reklame :)

Opublikowano

chlopaki chyba troche odplyneliscie... :wink4:

wracajac do lamp to wymontuje koledze i zobacze jak beda pasowac do mnie :naughty:

Opublikowano

chlopaki chyba troche odplyneliscie... :wink4:

wracajac do lamp to wymontuje koledze i zobacze jak beda pasowac do mnie :naughty:

To się nazywa podejście :naughty: Co mu jeszcze chcesz wykręcić z samochodu ? :tongue4:

Opublikowano

nic, bo nic fajniejszego nie ma ;-) no moze tuner tv analogowo-cyfrowy ale dvb-t jest w mpeg-2 :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.