Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!


malik

Rekomendowane odpowiedzi

te hiszpanskie lampy sa super ale z daleka i w nocy. probowalem je zrobic i mimo wszelkich staran nie da sie tego zrobic idealnie. Przegladalem uwaznie zdjecia hiszpanow z montazu i na niektorych widac jak to dramatycznie wyglada. Ledy nie do konca pasuja tak jak trzeba i nie da sie w pelni zamaskowac sladow bo cieciu lampy i z bliska wali ostro wiocha. Dalem sobie z tym spokoj i pozostale ledy sprzedaje bo nie widze sensu dalszego rezania. Albo kupie cos we wzorze a'la A6 Avant jak ktoras z firm je wreszcie zrobi albo zostane przy seryjnych ;-)

Jak ktos chce to moge mu sprzedac 3 lampy od A6 i A4 Avant, bo kupilem tez kpl do B7 zeby nie niszczyc niepotrzebnie swoich ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te hiszpanskie lampy sa super ale z daleka i w nocy. probowalem je zrobic i mimo wszelkich staran nie da sie tego zrobic idealnie. Przegladalem uwaznie zdjecia hiszpanow z montazu i na niektorych widac jak to dramatycznie wyglada. Ledy nie do konca pasuja tak jak trzeba i nie da sie w pelni zamaskowac sladow bo cieciu lampy i z bliska wali ostro wiocha. Dalem sobie z tym spokoj i pozostale ledy sprzedaje bo nie widze sensu dalszego rezania. Albo kupie cos we wzorze a'la A6 Avant jak ktoras z firm je wreszcie zrobi albo zostane przy seryjnych ;-)

Jak ktos chce to moge mu sprzedac 3 lampy od A6 i A4 Avant, bo kupilem tez kpl do B7 zeby nie niszczyc niepotrzebnie swoich ;-)

może po prostu coś źle zrobiłeś :cool1:

powiedz mi gdzie tu widać jakąś niedoróbkę :mysli:,

post-7083-1200862573.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te hiszpanskie lampy sa super ale z daleka i w nocy. probowalem je zrobic i mimo wszelkich staran nie da sie tego zrobic idealnie. Przegladalem uwaznie zdjecia hiszpanow z montazu i na niektorych widac jak to dramatycznie wyglada. Ledy nie do konca pasuja tak jak trzeba i nie da sie w pelni zamaskowac sladow bo cieciu lampy i z bliska wali ostro wiocha. Dalem sobie z tym spokoj i pozostale ledy sprzedaje bo nie widze sensu dalszego rezania. Albo kupie cos we wzorze a'la A6 Avant jak ktoras z firm je wreszcie zrobi albo zostane przy seryjnych ;-)

Jak ktos chce to moge mu sprzedac 3 lampy od A6 i A4 Avant, bo kupilem tez kpl do B7 zeby nie niszczyc niepotrzebnie swoich ;-)

może po prostu coś źle zrobiłeś :cool1:

powiedz mi gdzie tu widać jakąś niedoróbkę :mysli:,

post-7083-1200862573.jpg

Twój zestawik Tomek już przyszedł?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój zestawik Tomek już przyszedł?? :)

:wink4:

Podjechać z flexem :polew:???

:polew: :polew: :polew:

ale kto wie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po prostu coś źle zrobiłeś :cool1:

powiedz mi gdzie tu widać jakąś niedoróbkę :mysli:

zacznij robic to zobaczysz... :wink4:

po prostu nie jestes w stanie tak wszystkiego wyciac, dociac i dopasowac zeby nie bylo widac rekodziela.

niektorym to nie przeszkadza a innym juz tak i ja akurat naleze do tych drugich.

nie sztuka miec lampe ktora robi wrazenie wieczorem a w dzien wzbudza politowanie u stojacych za toba na swiatlach lub w korku ;)

tu zobaczysz jak po chamsku sa te ledy wsadzone - widzac wyraznie dziury po wycietym plastiku i niedokladne dociecia. Wg mnie to prymitywna rzezba pasujaca do poloneza a nie do a4 b7 - trzeba sie szanowac :naughty:

http://www.audisport-iberica.com/foro/index.php?s=e173dc06d6ab27e7727e05d5c427101d&showtopic=137127&st=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc, ja również zobaczyłem parę niedoróbek w tych "hiszpańskich" lampach (no ale co się spodziewać :naughty: )

nie bijcie pleeeease :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , gdzie Wy widzicie te nie doróbki? kurde... 3 razy już lukam w fotkę i nic nie widzę :mysli:

a bo to dużo patrzeć ? made in spain i tyle :decayed:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , gdzie Wy widzicie te nie doróbki? kurde... 3 razy już lukam w fotkę i nic nie widzę :mysli:

a bo to dużo patrzeć ? made in spain i tyle :decayed:

:wink4:

w sumie wszystko hiszpańskie do tej pory było ok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , gdzie Wy widzicie te nie doróbki? kurde... 3 razy już lukam w fotkę i nic nie widzę :mysli:

no prosze Cie.... :naughty:

zobacz jak duze sa ciemne plamy wkolo ledow na klapie - to sa miejsca po niedokladnym wycieciu i wpasowaniu ledow.

niestety nie da sie tego zrobic idealnie, bo zawsze patrzac na lampe bedize widac slady ciecia i niedopasowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem będzie git,nikt przecież nie będzie przyglądał się lampom z taką dokładnością,nieraz stałem za A6 i nie przypominam sobie żebym zwracał uwagę czy są jakieś szczeliny czy nie (na pewno niema bo to ori),nawet jak będzie widać jakieś ciemne plamy,to w ostateczności można je lekko przyciemnić,ledy są na tyle silne że nie będzie problemu,a może nawet będzie lepszy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeczku, masz moje błogosławieństwo żeby razem z mydlo posiekac flexem swoje lampy :)

Skrytykuję na spocie :decayed:

mydło z fexem będzie potrzebny dopiero przy projekcie cabrio :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mydło z fexem będzie potrzebny dopiero przy projekcie cabrio :decayed:

A4 Avant Cabrio B11 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem będzie git,nikt przecież nie będzie przyglądał się lampom z taką dokładnością,nieraz stałem za A6 i nie przypominam sobie żebym zwracał uwagę czy są jakieś szczeliny czy nie (na pewno niema bo to ori),nawet jak będzie widać jakieś ciemne plamy,to w ostateczności można je lekko przyciemnić,ledy są na tyle silne że nie będzie problemu,a może nawet będzie lepszy efekt.

powodzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że musimy zaczekać na wersję zrobioną profesjonalnie. Wtedy zamówimy hurtowo. Szkoda że audi nie pomyślało o liftingu tyłu przy projektowaniu b7 (lampy w tylnym błotniku). Przecież w 2005 wprowadzili LED do a6 ( tak mi się wydaje). A4 z lampą o kształcie jak w a6 kombi byłaby o niebo piękniejsza. Ta w a6 moim zdaniem (ale sądze że większość zainteresowanych się ze mną zgodzi) jest zdecydowanie lepiej wkomponowana w karoserię niż w b7 (mówię o wersji kombi). W a4 b7 jest za wysoka na pewno. W najszerszym miejscu powinna być węższa o min. 2 cm i mieć LED ale to tylko moje pobożne życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...