Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!


malik

Rekomendowane odpowiedzi

nie podobaja mi się te lampy. powinny wygladac jak ori

o których lampach mówisz? o tych "Hiszpańskich"? przecież one właśnie wyglądają jak ori A6 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podobaja mi się te lampy. powinny wygladac jak ori

o których lampach mówisz? o tych "Hiszpańskich"? przecież one właśnie wyglądają jak ori A6 :cool1:

chyba o tych pierwszych malikowych :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba o tych pierwszych malikowych :mysli:

jak tak to ok.,mi też się nie podobają :no:

wkrótce zaczynam "rozpierduchę" swoich i wszystko będzie wiadomo :gwizdanie:,czy fajne,czy nie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba o tych pierwszych malikowych :mysli:

jak tak to ok.,mi też się nie podobają :no:

wkrótce zaczynam "rozpierduchę" swoich i wszystko będzie wiadomo :gwizdanie:,czy fajne,czy nie :cool1:

ale co... pakujesz hiszpany?? no jeśli tak to jestem ciekaw efektu ...na zlocie przy tej vodce oblukam :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co... pakujesz hiszpany?? no jeśli tak to jestem ciekaw efektu ...na zlocie przy tej vodce oblukam :naughty: :gwizdanie:

dokładnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te hiszpańskie są super (choc nie wiadomo jak bedzie to z bliska wygladac)

A nie podoba mi sie wygląd tych z pierwszego postu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie daloby przypasowac czegos z tych lampek :

http://allegro.pl/item528275251_audi_s3_a3_tylne_lampy_tyl_diody_led_oryginal.html

bo sa :kox: :kox:

Ktoś już pisał że pasują, tylko narazie nie ma chętnego na rezanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B8 potrafili juz zrobić a do B7 nadal nic.

http://moto.allegro.pl/item531830704_audi_s4_a4_2008_tylne_lampy_tyl_diody_led_oryginal.html

:kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B8 potrafili juz zrobić a do B7 nadal nic.

http://moto.allegro.pl/item531830704_audi_s4_a4_2008_tylne_lampy_tyl_diody_led_oryginal.html

:kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Tylko że to są ori z S4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już pisał że pasują, tylko narazie nie ma chętnego na rezanie.

ponoć pasują do sedana,basior ma se takie rezać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomeks32 do Sedana B7 ?? Basior dużo jest rezania ?? :naughty:

tyle samo co w przypadku avanta i Aszustkowych :cool1:,tyle że z A6 nie pasują do sedana,bo są za szerokie,a te z A3 są węższe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomeks32 do Sedana B7 ?? Basior dużo jest rezania ?? :naughty:

Od A3 Sportback po faceliftingu pasują o niebo lepiej niż te z A6. OD A3 są prawie pod wymiar tych z sedana. Ja jeszcze nie rezam bo nie dorwałem lamp za dobrą kasę, a te z linku to jakiś kosmos cenowy. Ostatnio widziałem komplet za 900 zł ale nie za 1700 zł !! Pewnie zakup w salonie Audi jest tańszy ale nie jestem pewien. Uważajcie na tego gostka z allegro, ma kosmiczne ceny, a lampy pewnie kupuje od niemców z ebay.de no i te opisy - S-LINE ABT SILVER LIGHT :polew: no i ceny :shocked:

Ja szukam używanych do 400 zł. Firma decante już aktualizuje swoją ofertę produktową, więc na dniach będą lampki do B7 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzczej wszystkie lampy ORI i tak są robione w PL, nawet do Q7 które kupiłem z Ebay.de miały wytłoczone made in Poland :) poduszki powietrzne nawet do R8 są robione w Częstochowie w TRW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzczej wszystkie lampy ORI i tak są robione w PL, nawet do Q7 które kupiłem z Ebay.de miały wytłoczone made in Poland :) poduszki powietrzne nawet do R8 są robione w Częstochowie w TRW :)

To człowiek szuka bo ebayach, płaci za wysyłkę z zagranicy a ma pod nosem takie lampy :confused4: Za chwilę większość części do Audi będzie u nas robiona :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...