Kamera cofania w ramce tablicy rejestracyjnej

cooler100

cześc

Czy ktoś z was montował takie cudo w B8 2013 i czy pod zwykłe radio Concert można to podłączyć aby był obraz na wyświetlaczu? Czy trzeba miec do tego MMI ? Jak z podpieciem zasilania z lampy od wstecznego ?

Nie interesuje mnie czy to wiejski tuning czy nie.

jtk5fkqs.jpg

pzdr

Miałem to mi ukradli ;) oryginalną pioneer avic, lepiej poszukaj takiej w miejsce oświetlenia rejestracji

a jak tam kwestia przeciągniecia kabli do radia,(którędy) a i czy dziurka jakas tam chociaż jest czy wiercić trzeba w klapie ? orientujesz sie moze czy do zwykłego radia Concert mozna to podlaczyc i bedzie wyświetlało czy musi byc MMI ?

Na allegro do kupienia jest kamerka chińczyk tak jak ori - zintegrowana z przyciskiem klapy.

Do tego potrzebny moduł wideo, np. taki:

Zastanów się 2 razy zanim to kupisz, znajomy to miał I narzekał na ten sterownik. nie funkcjonował Tak jak powinien . Ale to jest tylko moja opinia

jeśli działa to fajnie. Mój znajomy miał I narzekał , może trafił na jakiś trefny towar. Właśnie nie wiem gdzie to kupił czy to był martos czy gdzie indziej. też to chciałem kupić ale poskładałem sobie 3g+. I jestem zadowolony.